Originální vánoční Hi-Tech dárky pro zákazníky na novém webu

20. prosince 2005
Atlas roste nejrychleji
Praha, 21. prosince 2005 – Společnost Prestigio dnes zahájila provoz nových webových stránek, které nabízí neotřelé hi-tech dárky jako zajímavé tipy při vánočních nákupech. Stránky http://gifts.prestigio.com obsahují spoustu nejrůznějších tipů a rad jak přeměnit moderní hi-tech vynálezy na smysluplné dárky pro muže, ženy, děti, rodinu, partnery, kolegy a šéfy.
Originální vánoční Hi-Tech dárky pro zákazníky na novém webu

S rychlým rozvojem informačních technologií se problém výběru správného dárku stal méně závažným. Dnes je na výběr široká paleta mobilních telefonů, počítačů a příslušenství – od myši k notebooku, přes miniaturní flash drive až po velkokapacitní pocket drive. Vznikl však nový problém: dárky se staly všedními, stejnými a neoriginálními.

 

Podle nejnovějších výzkumů, více než 70 % spotřebitelů plánuje koupit minimálně jeden elektronický produkt jako dárek během vánoční a novoroční nákupní sezóny. Mnozí zákazníci dokonce umísťují přenosné hi-tech vynálezy na vrchol svých nákupních seznamů. Nové webové stránky poradí spotřebiteli jak může ze svých dárků vytěžit maximum.

 

Webové stránky poskytnou návštěvníkovi řadu hodnotných rad, jak nejlépe vybrat dárek pro různé příležitosti a pro různé osoby. Zvýrazněné jsou rady o tom, co musí a co naopak nesmí návštěvník stránek při výběru dárku udělat. Nachází se zde i sbírka článků, týkajících se zvyků a tradic, spojených s oslavami Vánoc a Nového roku, jako jsou pověry, předpovědi a horoskopy.

 

Návštěvník může rovněž využít pomůcku Vyber si dárek, která mu pomůže vybrat co nejvhodnější dárek z velkého množství hi-tech produktů společnosti Prestigio, jako je například Data Safe, Leather Data Flash Drive, Mini Flash Drive, a nebo Pocket Drive. Všechny uvedené produkty byly speciálně navrženy a vyrobeny tak, aby se staly hodnotnými a originálními dárky. V návaznosti na to, http://gifts.prestigio.com nabízí možnost zaslat dopis Ježíškovi, který může být velmi užitečný a nápomocný při plnění vašich vánočních snů.

Váš názor Další článek: Atlas roste nejrychleji

Témata článku: Mnohý výzkum, Drive

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší