Organizace HL7 oznámila jméno nového patrona: InterSystems Corporation

Organizace Health Level Seven, Inc. (HL7), která má pobočku i v ČR, oznámila, že společnost InterSystems Corporation, výrobce post-relační databáze CACHÉ a univerzální integrační platformy Ensemble, se stala jedním z jejích posledních patronů. Tím, že se společnost InterSystems stala patronem této organizace, pomáhá spolu s dalšími patrony HL7 zajišťovat podporu, kterou tato organizace potřebuje pro pokračování vývoje svých „industry-critical“ standardů a pracovních produktů.
Organizace HL7 oznámila jméno nového patrona: InterSystems Corporation

„S potěšením vítáme společnost InterSystems Corporation jako patrona HL7,“ uvedl Mark Shafarman, předseda HL7. „Podpora našich patronů je kritická pro to, abychom v organizaci HL7 mohli pokračovat v práci zaměřené na zajištění interoperability v oblasti klinické zdravotnické praxe a administrativních systémů nejen v rámci USA, ale na celém světě.

 

„Jako přední poskytovatel databázových technologií pro zdravotnictví se InterSystems o HL7 a o její iniciativy v oboru interoperability vážně zajímá,” uvedl Paul Grabscheid, viceprezident společnosti InterSystems pro strategické plánování. „S naší novou univerzální integrační platformou Ensemble zaznamenáváme rostoucí trend v oblasti budování nových kompozitních aplikací a v oblasti integrace stávajících aplikací s novými technologiemi. Interoperabilita hraje významnou roli v úspěchu integračních projektů a jsme velmi potěšeni, že můžeme pomoci skupině, která se zaměřuje na klíčové standardy pro oblast zdravotnictví.“

 

Společnost InterSystems Corporation se připojila ke 26 dalším partnerům organizace HL7, mezi kterými jsou: Booz Allen Hamilton, Inc., CAP Gemini Ernst & Young U.S. LLC, Documentum, Eclipsys Corporation, Eli Lilly & Company, the Food and Drug Administration, GE Medical Systems, Guidant Corporation, HIMS Solutions, Inc., IBM, IDX Systems Corporation, Kaiser Permanente, McKesson Information Solutions, Microsoft Corporation, Misys Healthcare Systems, NHS National Programme for IT, Oracle Corporation, Partners HealthCare System, Inc., Pfizer, Inc., Philips Medical Systems, Quest Diagnostics Inc., Science Applications International Corporation, Siemens Medical Solutions Health Services, the U.S. Department of Defense, Military Health System, the U.S. Department of Veterans Affairs a Wyeth Pharmaceuticals.

 

V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

 

PRAM

Patrik Schober

patrik.schober@pram.cz

 

 

 

O HL7

Organizace Health Level Seven, Inc. (http://www.HL7.org/) byla založena v roce 1987. Jedná se o neziskovou organizaci s akreditací ANSI, která se zabývá přípravou standardů a jejímž cílem je vytvořit komplexní rámec a související standardy pro výměnu, integraci, sdílení a vyhledávání elektronických zdravotních údajů, které by podporovaly klinickou praxi a řízení, dodávky a vyhodnocování zdravotnických služeb. Mezi 2000 členy HL7 je zastoupeno více než 500 firem včetně 90 procent největších dodavatelů informačních systémů pro zdravotnictví.

 

Organizace vytvořila pobočky ve 24 zemích po celém světě včetně Argentiny, Austrálie, Brazílie, Kanady, Číny, Chorvatska, České republiky, Dánska, Finska, Německa, Řecka, Indie, Irska, Japonska, Korey, Litvy, Mexika, Nizozemska, Nového Zélandu, Španělska, Jižní Afriky, Švýcarska, Tchaj-Wanu a Velké Británie.

 

O společnosti InterSystems

Po více než 25 let se společnost InterSystems Corporation (www.InterSystems.com), jejíž sídlo je ve městě Cambridge ve státě Massachusetts, orientuje na uspokojování potřeb organizací v sektoru IT a profesionálních vývojářů. Společnost InterSystems dodává databázový a integrační software, který umožňuje rychlé vytváření a integraci vysoce výkonných aplikací klíčových pro úspěšnou činnost organizací. Post-relační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble, což jsou vlajkové lodi mezi produkty společnosti InterSystems, sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů a eliminující neodmyslitelné rozdíly mezi objektovými a relačními technologiemi.

Více než 4 milióny uživatelů používá pro svou činnost klíčové aplikace, které jsou založeny na softwaru společnosti InterSystems. Pro vývojáře aplikací a integrátory po celém světě je dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je poskytována nepřetržitá technická podpora.

InterSystems B.V., organizační složka, podporuje prodej Caché od r. 1999 také v České a Slovenské republice.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Váš názor Další článek: Český Telecom posiluje páteřní síť

Témata článku: Microsoft, Kaiser, Food, Argentina, Austrálie, Hamilton, Patron, Quest, Pfizer, Seven, Gemini, Nové Mexiko


Určitě si přečtěte

Windows 10 budou mít kompletní linuxové jádro. Zatím jen pro vývojáře

Windows 10 budou mít kompletní linuxové jádro. Zatím jen pro vývojáře

** Desítky si budou ještě více rozumět s Linuxem ** V létě získají jeho jádro pro vývojáře ** Microsoft představí také Windows Terminal

Jakub Čížek | 86

Pokud Google a Huawei ukončí spolupráci, bude to prý hrozba pro celý svět

Pokud Google a Huawei ukončí spolupráci, bude to prý hrozba pro celý svět

** Huawei chce vlastní OS pro mobily i PC. Mohl by ale uspět na Západě? ** Proti firmě se mezitím postavil i Facebook ** Google ale zároveň varuje před totální blokádou

Jakub Čížek | 65

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch