ORCO PROPERTY GROUP: nový web evropských rozměrů spuštěn

1. února byl spuštěn korporátní web společnosti Orco Property Group, předního investora, developera a asset managera na středoevropském trhu s nemovitostmi. Vznikl ve spolupráci dvou profesionálních internetových agentur FG Forrest, a.s. a Lundegaard s.r.o., přičemž FG Forrest dal webu tvář – vytvářel grafickou podobu a podobu šablon – a Lundegaard implementoval systém pro řízení webového obsahu LARS CMS, na kterém korporátní web běží.
ORCO PROPERTY GROUP: nový web evropských rozměrů spuštěn

„Hlavním cílem nového webu společnosti ORCO bylo zajistit moderní, funkční a velmi dobře vypadající web, umožňující snadný přístup ke všem informacím o skupině a aktivitách souvisejících společností. Po dodavateli grafického designu, agentuře FG Forrest, jsme požadovali postavit nový korporátní portál v rekordním čase dvou měsíců na námi používaném CMS LARS.NET od společnosti Lundegaard. FG Forrest v tomto náročném úkolu obstál a dodaný výsledek je velmi profesionální,“ uvádí Internet Marketing Manager Jiří Krám.

Vzhledem k tomu, že ORCO GROUP je nadnárodní firmou veřejně obchodovanou na burze v Praze
i Paříži, se výchozí korporátní web www.orcogroup.com v anglickém jazyce stal základem pro další jazykové mutace. S ohledem na akcionáře se v první řadě jedná o verzi francouzskou a českou, které byly spuštěny 13. února a dále budou následovat další cizojazyčné verze podporující aktivity ORCO GROUP na lokálních trzích v Polsku, Maďarsku, Německu, Slovensku, Rusku a Chorvatsku.

Cílem projektu bylo vytvořit reprezentativní web nadnárodní společnosti s působením na trzích střední a východní Evropy s moderním grafickým stylem, přehlednou strukturou, intuitivní navigací a kvalitním řešením pro správu obsahu a struktury, které by umožnilo jednoduchou, rychlou a spolehlivou správu webu samotným klientem. Grafika byla výzvou, protože měla splňovat požadavky na reprezentativní vzhled korporátní prezentace, ale také akcentovat estetiku spojenou s moderní architekturou projektů společnosti.

Z hlediska efektivní kombinace názorné grafiky a přívětivého ovládání webu si pozornost zaslouží zejména forma prezentace projektů v sekci „Our projects and portfolio“. Pro výběr projektů byl vyvinut speciální modul, který zobrazuje jednotlivé realizované projekty po výběru lokace na flashové mapě. To by samo o sobě nebylo nic zvláštního, avšak tento modul je součástí systému LARS CMS
a umožňuje zaměstnancům Orco Property Group přidávat ke stávajícím městům nové projekty Samozřejmostí je i nadstandardní tiskový servis, který obsahuje vedle tiskových zpráv také Video news, záběry z webové kamery a kalendář událostí. Všechny tyto položky mohou být aktualizovány interně ve společnosti Orco Property Group a tím výrazně zlepšit okamžitou reakci na nejčerstvější události.

Orco Property Group je významným investorem, developerem, správcem fondu a nemovitostí, působící na realitním a hotelovém trhu ve střední Evropě od roku 1991. Aktuálně spravuje majetek ve výši 737 milionů euro. Orco je lucemburská veřejně obchodovaná společnost kótována na Pařížské burze Euronext a na Pražské burze cenných papírů. Portfolio Orco Property Group zahrnuje IPB Real, rezidence MaMaison, Orco Hotel Collection, Orco nemovitosti a maloobchodní projekty. Orco Property Group působí v České republice, Maďarsku, Polsku, Rusku, Chorvatsku, Německu, Slovensku a vyhodnocuje investiční příležitosti v nových regionech. Orco Property Group je rovněž manažerem a investorem v lucemburské společnosti Endurance Fund, která spravuje majetek ve výši 110 milionů euro. Tento fond je určený institucionálním investorům a zaměřuje se na akvizice na realitních trzích v regionu střední Evropy.

FG Forrest, a. s. od roku 1996 poskytuje komplexní řešení pro elektronická média – od monitoringu a analýz přes návrh, realizaci a správu internetových řešení, až po online marketing. Při práci využívá nejnovější trendy kreativních technologií, což oceňují např. tito klienti E.ON Česká republika, Kancelář prezidenta republiky, pojišťovna Kooperativa, PPF, Sparta, Komerční banka, McDonald`s, T-Mobile.

Lundegaard s.r.o. pomáhá svým klientům využívat příležitos¬tí v oblasti obchodu, komunikace a marketingu, které jim přináší interaktivní média. Zkušenosti a znalosti v oblasti poradenství, uživatelského designu, vý¬voje a implementace webových aplikací a projekt managementu nám umožňují poskytovat profesionální služby našim klientům, mezi něž patří např. Pražská energetika, Nissan ČR, Barrandov Studio, Philip Morris ČR, Evropa 2, Cetelem ČR, Siemens Business Services a řada dalších.

Váš názor Další článek: AMD očekává největší růst trhu v Indii

Témata článku: McDonald's, Morris, Nissan, Orca, Sparta, Group, Profesionální grafik, Nemovitost, Web Design, Česká tisková kancelář, Lars


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky