Orbitel zavádí inovativní řešení společnosti Highdeal pro stanovování cen, rating a billing hlasových a datových služeb

Paris, 11. dubna 2007 – Highdeal, největší poskytovatel řešení pro stanovování a výpočty cen, rating a billing, dnes oznámil, že Orbitel, bulharská telekomunikační společnost, zavádí oceněné inovativní řešení Highdeal Transactive pro stanovování a výpočty cen, rating a billing svého širokého portfolia datových komunikačních služeb.
Orbitel zavádí inovativní řešení společnosti Highdeal pro stanovování cen, rating a billing hlasových a datových služeb

Společnost Orbitel, součást společnosti Deutshe Telekom Group  je po pádu národního monopolu  první konkurenceschopná telekomunikační společnost v Bulharsku. Orbitel nabízí konvergentní komunikační řešení pro telefony, vysokorychlostní internet ve více než 35 městech v Bulharsku. Od svého založení, společnost Orbitel získala přední pozice ve všech segmentech trhu.

Highdeal Transactive je technologicky vyspělé řešení, které bylo zavedeno s IP infrastrukturou Orbitelu za účelem  stanovovaní a výpočty cen, rating a billing možnosti určené pro ISP a VPN služby obchodním partnerům . Řešení Highdeal Transactive bylo zavedeno k řízení velkého objemu transakcí klientů využívajících platebních “post-paid” služeb. Bulharský operátor rovněž v budoucnosti plánuje zavedení řešení Highdeal Transactive k řízení  zákazníků využívajících platebních  jak  “prepaid”  tak “postpaid” služeb.

“Zvažovali jsme řadu předních poskytovatelů řešení, společnost Highdeal jsme zvolili pro její flexibilitu při tvorbě a modifikaci nových nabídek, stejně tak jako pro schopnost zajistit jak “prepaid” tak “postpaid” platební mechanismy. Inovativní řešení společnosti Highdeal nám umožní rychlou integraci a zavádění, což je podstatný požadavek pro naše komunikační projekty, včetně nejnovější integrace našich hlasových služeb. říká Victor Francess, generální ředitel společnosti Orbitel.

“Nesmírně nás těší, že můžeme být součástí rozsáhlého komunikačního projektu v Bulharsku. Společnost Orbitel je dalším z příkladů úspěšného působení společnosti v zemích východní Evropy.” zmiňuje Eric Lavenir, vice-prezident pro prodej společnosti Highdeal.

Témata článku: Internet, Rating, Victory

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?