OrBit se stal partnerem ThinPrint Corporation

Praha, Nový Jičín, 1. října 2003 – Společnost OrBit podepsala partnerskou dohodu s německou společností ThinPrint. V jejím rámci bude mít OrBit přístup přímo k vývojářům řešení ThinPrint .print a bude moci svým zákazníkům nabídnout řešení založená na technologiích tenkého klienta s garantovanou kvalitou tiskových služeb.
OrBit se stal partnerem ThinPrint Corporation

Řešení společnosti ThinPrint umožňují zákazníkům vyřešit problémy vyplývající z proměn moderních komunikačních sítí. Zatímco před časem byly počítače a servery umístěny ve vzájemné geografické blízkosti, dnešní mobilní a internetový svět dovoluje, aby uživatelé získávali informace ze serverů umístěných kdekoliv na světě. ThinPrint .print řeší problémy, jak v takto komplikovaných sítích tisknout a na příslušném zařízení zobrazovat informace, a to bez nutnosti složitě instalovat a nastavovat ovladače tiskáren.

 

Jednou z typických a prudce se rozvíjejících služeb současnosti je přístup k Internetu zajišťovaný prostřednictvím veřejných přístupových bodů, tzv. hotspotů. U nás je začala nabízet například společnost Český Telecom a další poskytovatelé připojení k Internetu. Jedním z typických problémů uživatele přistupujícího k Internetu v místě hotspotu (například na letišti nebo v hotelu) je i tisk dokumentů. Obvykle se totiž po uživateli vyžaduje, aby byl jeho systém vybaven podporou tiskárny, která se momentálně nachází v jeho blízkosti a jíž hodlá použít pro tisk svých dokumentů. Z pohledu správce IT v podniku, k jehož datům uživatel přistupuje, je tato situace neřešitelná, protože typů a druhů tiskáren je nepřeberné množství a uživatelská zařízení (notebook, PDA nebo mobilní telefon) nemohou být vybavena všemi potřebnými ovladači.

 

Kompletní řešení ThinPrint .print obsahuje aplikační, serverové a klientské části i části týkající se síťového připojení a dovoluje řešit všechny problémy spojené s tiskem dokumentů. Navíc rozšiřuje nebo zcela otevírá možnosti přístupu lidí k jinak nedostupným informacím.

 

-- ### --

 

O společnosti: ThinPrint Corporation. ThinPrint GmbH je světovým poskytovatelem softwarových řešení pro optimalizaci přenosu tiskových úloh a informací v serverovém, webovém, mobilním a telefonním prostředí. V rámci řešení ThinPrint .print jsou použity vyzkoušené a patentované technologie s názvy Driver Free Printing a Viewture. Řešení berlínské společnosti ThinPrint jsou nabízena prostřednictvím sítě distributorů a výrobců v čtyřiceti pěti zemích světa. Partnerství ThinPrint GmbH a předních výrobců hardwaru zajišťuje, že všechny výhody řešení ThinPrint .print budou dostupné také s nejmenšími terminály, tiskovými zařízeními, PDA a mobilními telefony. Společnost má centrálu v Berlíně a kancelář v New Orleans, USA.

 

O společnosti: OrBit, spol. s r. o. Společnost OrBit působí na českém trhu již od roku 1991 a je orientována převážně na vysoce sofistikované technologie usnadňující lidem v organizacích přístup k informacím. Se svými zákazníky vytváří dlouhodobé obchodní vztahy, založené na otevřeném jednání a špičkové kvalitě celého souboru profesionálně poskytovaných služeb. Je dodavatelem spolehlivých a funkčních řešení, která zásadně mění pohled na využití počítačů a počítačových sítí v podnikání a práci.

OrBit The Source of Solutions

Váš názor Další článek: Invex: Microsoft má největší stánek v celé historii

Témata článku: New Orleans, Gmbh, Orbit, Print, Česká tisková kancelář


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize