ORBIT platinovým partnerem Citrix Virtualizations Conference 08

ORBIT platinovým partnerem Citrix Virtualizations Conference 08
ORBIT platinovým partnerem Citrix Virtualizations Conference 08

Společnost ORBIT, lídr v oblasti centralizace ICT a doručování aplikací, je platinovým partnerem konference Citrix Virtualizations Conference 08, která spolu s konferencí IDC Storage, Virtualization and Green Data Centers Roadshow 2008 probíhá 28. – 29. května v Praze v prostorách Clarion Congress Hotel ve Vysočanech.

Celá akce, určená vedoucím pracovníkům z nejrůznějších odvětví, je věnována automatizaci, řízení životního cyklu informací, virtualizaci a konsolidaci datových center.

„Srdečně na konferenci zveme všechny naše stávající i potenciální zákazníky, kteří naším prostřednictvím maximalizují obchodní přínosy IT infrastruktury, ať už v podobě větší flexibility, rychlosti nebo kapacity,“ uvádí Martin Hudeček, ředitel ORBIT s.r.o.

ORBIT patří dlouhodobě k nejvýznamnějším partnerům společnosti Citrix v regionu. Letos po sedmé získal titul Platinum Partner v partnerském programu Citrix Access a je držitelem ocenění The Influencer of The Year pro nejvlivnějšího partnera ve východní Evropě, kam patří i Rusko.

Témata článku: Orbit, Clarion, Platinum

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky