OrBit opět získal Platinum - nejvyšší partnerské ocenění společnosti Citrix

3. dubna 2002
Intel Pentium 4 2,4 GHz na trhu
Společnost OrBit, spol. s r. o. opět získala ocenění Platinum společnosti Citrix; podruhé za sebou a jako jediná v České republice. Citrix Systems potvrdil udělením tohoto titulu zcela výsadní postavení OrBitu na českém trhu.
OrBit opět získal Platinum - nejvyšší partnerské ocenění společnosti Citrix

Ocenění Platinum Citrix Solution Network Provider se uděluje nikoliv na základě obchodních nebo prodejních úspěchů, ale jako ocenění kvality služeb společnosti. Význam tohoto ocenění je pro společnost OrBit o to větší, že jej získala poprvé již loni jako jediný Gold Citrix Solution Network Provider v Česku.

Na ocenění Platinum Citrix Solution Network Provider není žádný nárok. Zatímco tituly Gold Citrix Solution Network Provider a Silver Citrix Solution Network Provider jsou udělovány na základě splněných obchodních ukazatelů, Platinum se uděluje zcela výjimečně jako ocenění kvality, a pouze na dobu jednoho roku.

Citrix Solution Network (CSN) je obsáhlý obchodní program společnosti Citrix Systems, který byl vytvořen pro významné prodejce. Je určen prodejcům s přidanou hodnotou (Value-Added Resellers) a konzultačním organizacím podnikajícím v oblasti IT, a dovoluje všem typům zákazníků z mnoha průmyslových odvětví využít efektivních softwarových řešení serverového provozování aplikací společnosti Citrix. Tato partnerská síť je garantem potřebné kvality služeb.

Ocenění v rámci CSN nebo titul Platinum dává zákazníkům jistotu, že schopnosti oceněného partnera společnosti Citrix jsou dostatečnou zárukou prvotřídní služby a garantují úspěšné nasazení produktů Citrix.

Pro OrBit je opětovné získání titulu Platinum Citrix Solution Network Provider velkou výzvou, vždyť podobný titul získalo loni v Německu, Švýcarsku a Rakousku jen devět dodavatelských společností.

OrBit získal titul Gold Citrix Solution Network Provider jako první v ČR už v roce 1999 a následně titul Platinum Citrix Solution Network Provider v roce 2001.


Společnost nyní zaměstnává celkem 17 stálých pracovníků, 3 externí spolupracovníky, a je držitelem 23 certifikátů společností Compaq, Microsoft, Citrix, Cisco a Paketeer.

O společnosti OrBit: Společnost byla založena v roce 1991 z ryze českého kapitálu. Původně dodávala sítě Novell a řešení založené na produktech 3Com. V roce 1997 se přeorientovala na služby a stala se významným českým dodavatelem služeb založených na technologii tenkého klienta Citrix. Mezi další partnery společnosti patří Microsoft (serverové operační systémy a aplikace), COMPAQ (serverové technologie a uživatelská zařízení), IBM (servery a terminály), Cisco (aktivní prvky LAN a WAN sítí), 3Com (aktivní prvky LAN a WAN sítí), Paketeer (zařízení pro optimalizaci síťové komunikace) a Appsense (bezpečnostní software).

V roce 2001 získala jako první a jediná společnost v česku titul Platinum Citrix Solution Network Provider, a o rok později jej získala opět. Mezi zákazníky OrBitu patří významné české i mezinárodní instituce z různých odvětví ekonomiky (státní správa, obchodní řetězce, spedice, výrobní i obchodní organizace).


Vize společnosti: Internet age with human touch. OrBit vždy přináší zákazníkům nejmodernější technologie s maximální přidanou hodnotou. Bez hlubokých vědomostí a znalostí našich odborníků si lze jen stěží představit, že naše profesionální implementace technologií a produktů pro tenkého klienta a serverové zpracování dat, by dosáhly většího úspěchu u zákazníků. Hlavní důraz tedy klademe na moderní technologie implementované našimi špičkovými specialisty.
OrBit spol. s r. o., Hoblíkova 18 - 20, 741 01 Nový Jičín
Tel.: +420 (656) 702 441
Fax: +420 (656) 701 277
http://www.orbit.cz

OrBit spol. s r. o., Na Strži 10, 140 00 Praha 4 - Krč
Tel.: +420 (2) 90012873
Fax: +420 (656) 701 277
http://www.orbit.cz
Váš názor Další článek: Intel Pentium 4 2,4 GHz na trhu

Témata článku: Microsoft, Network Solutions, Orbit, Obchodní význam, New Age, Solution, Citrix, Network, Platinum, Gold


Určitě si přečtěte

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 93

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 126

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

** Na jaře tiskla unikátní české respirátory ** Používá ji třeba Škoda Auto, a.s. ** Zajeli jsme se podívat do pražského showroomu 3Dees

Jakub Čížek | 12


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk