Orava: Nakupujte bez front za nejnižší ceny

22. září 2005
Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici
Internetových obchodů dnes existuje velké množství. Objem obratu přes internet roste. Výjimkou není ani internetový eshop elektroniky Orava.
Orava: Nakupujte bez front za nejnižší ceny

Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, maximálně na poštu. Nevýhodou, že někdy kupujete zajíce v pytli a možnost vyzkoušet si výrobek před koupí není. Většinou máte možnost do × dnů výrobek vrátit. Vedle internetových obchodů, kde koupíte dnes už téměř cokoliv, existují i specializované na určitý druh zboží. Nejlepší možnost, která existuje je internetový nákup přímo od výrobce. Zkusíte jednu značku, splní vaše představy a nemáte důvod hledat jinde. Takovou možnost za nejnižší ceny nabízí značka Orava, která je známa svou spolehlivostí, velmi slušnou kvalitou, mezi značkovými výrobky jednou z nejnižších, ne-li přímo nejnižší cenou. Oravu v České republice zastupuje firma Orsat. Nejen, že máte garantovány stejné ceny jako ve značkové prodejně, ale pokud si koupíte Oravu přes internet na stránkách www.orava.info přijede zástupce přepravní společnosti přímo k vám domů. Stane se tak nejpozději do dvou pracovních dnů od chvíle, kdy si zboží přes internet objednáte. Máte garantovánu nejnižší cenu výrobku a Orava pro své zákazníky zajišťuje balné i dopravu zdarma. Jedinou podmínkou je, aby zákazník nakoupil minimálně za 1 500 korun.

 

Na internetové stránce Orsatu můžete nahlédnout do kompletního sortimentu Oravy, která dělá černou i bílou techniku. Už dávno neplatí, že Orava je pouze televize. Internet nabízí zákazníkovi i nejaktuálnější ceny i slevy ve všech oblastech od domácích kin, DVD přehrávačů, televizorů (klasických, LCD či plazmových) až po vysavače, fény, ventilátory, elektrické zubní kartáčky či rychlovarné konvice.

Váš názor Další článek: Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici

Témata článku: Internet, Bílý dům, Výrobek, Klasický kartáček, Televize doma, Kartáček

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší