Orange & Green otevírá ve Zlíně další Lenovo Centrum

Praha, 31. října 2006 - Orange & Green otevírá ve spolupráci se společností Lenovo Czech Republic další Lenovo Centrum. Po Praze, Plzni a Českých Budějovicích se nyní Lenovo Centrum dostává i do Zlína.
Orange & Green otevírá ve Zlíně další Lenovo Centrum

Centrum bude slavnostně otevřeno 15. listopadu 2006 v obchodním středisku Terno na adrese Třída Tomáše Bati 398, Zlín-Louky.

„Jsme rádi, že díky kontaktním centrům můžeme nabídku našich produktů ještě více přiblížit i  mimopražským zákazníkům. Návštěvníci Lenovo Center mají jedinečnou možnost se v prostředí, které plně odpovídá strategii naší společnosti, v klidu a s kvalitním odborným poradenstvím, blíže seznámit s našimi produkty,“ řekl Petr Toman, generální ředitel Lenovo Czech Republic.

První Lenovo Centra byla otevřena v Plzni a Praze v listopadu 2005. Centra slouží široké veřejnosti především jako konzultační střediska, kde se v designovaném prostředí mohou zákazníci seznámit s produktovým portfoliem společností Lenovo, IBM a Orange & Green, přesvědčit se o kvalitách nabízených výrobků a služeb a načerpat potřebné informace o aktuálních nabídkách. Současně zákazníci v Lenovo Centru získají i následný záruční a pozáruční servis. Orange & Green a Lenovo plánují postupné otevření Lenovo Center i v dalších významných městech.

Vizuální koncept Lenovo Center byl navržen architektonickým studiem oooox architects, které sdružuje mladé nezávislé architekty. Jakub Vala, Radka Zedníková a Lenka Gulánová se tak zasloužili o vytvoření unikátního prostoru, který je postupně otevírán ve všech koutech České republiky.

 

O společnosti Lenovo

Mezinárodní společnost Lenovo se zaměřuje na výrobu světově nejmodernějších osobních počítačů. Obchodní model společnosti Lenovo staví na modernizaci, efektivním provozu a spokojenosti zákazníků, zaměřuje se rovněž na investice na rozvíjejících se trzích. Společnost vznikla zakoupením divize osobních počítačů IBM skupinou Lenovo Group a nyní se věnuje vývoji, výrobě a prodeji spolehlivých, vysoce kvalitních, bezpečných a snadno použitelných technologických produktů a služeb pro zákazníky z celého světa. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamato, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu.

Další informace o společnosti Lenovo najdete na adrese www.lenovo.com.

Nejnovější fotografie společnosti Lenovo naleznete na adrese: http://lenovo.cz/press/.

O společnosti Orange & Green

Orange & Green je celorepubliková síť autorizovaných obchodních zastoupení společnosti Orange & Green Solutions, s.r.o. sloužících současně jako obchodní a servisní centra, která zajišťují nejen dodávky kvalitních produktů z oblasti informačních technologií, ale především jejich dokonalé využití.

Další informace naleznete na adrese www.og.cz.


 

 

Pro další informace kontaktujte:

Orange & Green Solutions, s.r.o.

Ing. Valerie Malá

asistentka ředitele

Tylova 473/27, 301 00 Plzeň

Tel.: +420 603 492 999

Fax: +420 377 330 025

e-mail: valerie.mala@og.cz

 

Váš názor Další článek: Časopis Time jmenoval YouTube vynálezem roku

Témata článku: Lenka, Osobní asistentka, Orange, Green, Yamato

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší