Oracle představuje Oracle Sales Prospector

Oracle představuje Oracle Sales Prospector

Oracle Sales Prospector je prvním představitelem nové třídy aplikací Oracle Social CRM, které využívají kolektivní znalosti a poskytují pracovníkům prodeje rychlejší přístup ke smysluplným tipům na obchodní příležitosti. V intuitivním prostředí ve stylu webu 2.0 identifikuje Oracle Sales Prospector vhodné nabídky pro potenciální zákazníky na základě nákupních vzorců.

Aby se profesionální prodejci mohli soustředit na produktivnější zpracování obchodních příležitostí, Oracle Sales Prospector doluje a analyzuje informace napříč interními systémy a veřejnými zdroji informací a doporučuje nejslibnější potenciální zákazníky, identifikuje potenciální reference a analyzuje pravděpodobnost nákupu.

Na základě analytických informací systém vyhodnocuje společnosti s podobnými profily a shromažďuje obchodní informace z podnikových systémů i veřejné domény. Oracle Sales Prospector analyzuje nakoupené produkty a nákupní historii organizací a na základě zjištěných trendů doporučuje vhodné příležitosti, na které se mají obchodní zástupci zaměřit, odhaduje tržby, pravděpodobnost uzavření obchodu a čas potřebný k jeho uzavření. Na základě tohoto pohledu potom může obchodník posoudit ty nejlepší příležitosti, na které se v dané situaci zaměřit.

Centralizace obchodních informací do kolektivního úložiště umožňuje obchodníkům využívat reference a data, která pomohla jejich kolegům uzavřít obchod s podobným nebo podobně uvažujícím zákazníkem. Tento síťový efekt sleduje všechny objednávky od všech zákazníků.S tím, jak se v síti shromáždí více dat, se bude kvalita doporučení postupem času zlepšovat.V důsledku tak platí, že čím víc dat je v systému, tím lepší jsou výsledky, což pochopitelně všem zúčastněným dává motiv síť využívat a plnit vlastními daty.

Uživatelé aplikace Oracle Sales Prospector mohou flexibilně identifikovat nejslibnější tipy pomocí vyhledávacích a filtrovacích funkcí, jejichž výsledky se zobrazují ve vysoce intuitivním, grafickém uživatelském rozhraní.

Aplikace Oracle Sales Prospector je postavena na otevřené, standardizované technologii včetně Oracle Fusion Middleware.Tato aplikace nové generace na podporu produktivity prodeje využívá základnu podnikových společenských sítí a je poskytována jako softwarová služba provozovaná v síti Oracle Grid Computing.

Protože aplikaci Oracle Sales Prospector vyvinula a podporuje společnost Oracle, ocení organizace její úzkou integraci s ostatními produkty Oracle, podporu otevřených standardů, technologické vedení Oracle a podporu na světové úrovni.

Aplikaci Oracle Sales Prospector mohou zákazníci používat samostatně nebo jako doplnění či rozšíření CRM systémů první generace, které byly vyvinuty pro reportování a prognózování.Dá se používat v podstatě s jakýmkoli CRM systémem, například: Siebel CRM, Oracle CRM On Demand, Oracle E-Business Suite a SAP.

„Aplikace Oracle Sales Prospector poskytuje obchodní doporučení na základě nákupních vzorců zákazníků s podobnými atributy.Toto využití kolektivních znalostí v kombinaci s vysokým uživatelským komfortem poskytuje obchodním profesionálům výkonné prostředky, jak se inteligentně zaměřit na nové obchodní příležitosti a rychleji generovat tržby,“ řekl viceprezident společnosti Oracle pro řešení CRM Mark Woollen.

„Každý obchodník chce vědět, s čím u zákazníků uspěje, ale nechce se obtěžovat s těžkopádnými analýzami, které vyžadují úzkou spolupráci s oddělením IT,“ řekla Sheryl Kingstone, ředitelka výzkumu podnikových aplikací v agentuře Yankee Group. Účelem aplikace Oracle Sales Prospector je prezentovat tyto údaje ve stravitelné podobě, jež nevyžaduje zadávání dat a skutečně urychluje generování obchodních vodítek prostřednictvím metafory, kterou obchodní profesionálové snadno uchopí. Oracle Sales Prospector je dalším krokem vpřed v trendu ‚konzumerizace‘ podniku.“

Váš názor Další článek: Spouštějte Windows aplikace pod Linuxem s finální verzí Wine 1.0

Témata článku: Uživatelská data, Potenciální aplikace, Podobný výsledek, Podobná doména, Podobný systém, Oracle, Veřejná síť, Reference


Určitě si přečtěte

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 66

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

** Prohlížeč Google Chrome ukrývá mnoho zajímavých možností ** Našli jsme deset nejzajímavějších skrytých nastavení ** Můžete si například výrazně vylepšit práci s kartami

Karel Kilián | 18

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

** Přehled nejhorších počítačů na světě ** Šílené konstrukce a materiály ** Jak to dopadne, když se o počítač nestaráte

Karel Javůrek | 22

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky