Opravdu vysokorychlostní internet 1000 kbps pouze za 399 korun

Karneval představuje internetové tarify nové generace, které jsou až čtyřikrát rychlejší než předchozí. Za 399 korun bez DPH (475 Kč s DPH) Karneval nabízí vysokorychlostní tarif s rychlostí 1 Mbps. Cena zahrnuje veškeré poplatky za modem a pronájem linky.
Opravdu vysokorychlostní internet 1000 kbps pouze za 399 korun

Praha, 21. února 2006 – Karneval Media, nejrychleji rostoucí operátor kabelové televize a vysokorychlostního internetu v tuzemsku*, zavádí internetové tarify nové generace, které nabízejí nejlepší poměr rychlosti a ceny na tuzemském trhu připojení k internetu. Rychlosti internetu byly zvýšeny až čtyřikrát – začínají na 1000 kbps a dosahují až 7000 kbps. Karneval zároveň představuje cenově zvýhodněné balíčky služeb, které kombinují video služby s vysokorychlostním internetem a na nichž lze ušetřit až 119 korun měsíčně.

 

„Čtyřikrát jsme zvýšili rychlost nejpopulárnějších internetových tarifů. Všem našim současným zákazníkům byla k dnešnímu dni rychlost automaticky navýšena zdarma,“ řekl Wei-Hai Chu, obchodní ředitel Karneval Media. Nové tarify jsou k dispozici od 20. února 2006 a lze je objednat prostřednictvím modré linky 844 115 116 anebo na www.karneval.cz.

 

Karneval je prvním operátorem, který nabízí skutečně vysokorychlostní – širokopásmový – tarif 1000/100 kbps za pouhých 399 korun bez DPH (475 Kč s DPH) bez jakýchkoli skrytých poplatků. „Opět jsme na tuzemském internetovém trhu nastavili nový rychlostní standard a potvrdili, že Karneval je bezprecedentním lídrem v poskytování internetu s nejlepším poměrem rychlosti a ceny,“ dodal Wei-Hai Chu.

 

Noví zákazníci budou mít navíc možnost využít nové promo nabídky a surfovat na internetu po dobu tří měsíců s rychlostí navýšenou o dalších 2000 kbps. Tarif s rychlostí 1000 kbps tak například bude disponovat rychlostí 3000 kbps.

 

Karneval nabízí skutečně vysokorychlostní internet bez jakýchkoli datových a časových limitů, pouze po přenesení určitého množství dat klesne u všech tarifů rychlost na 256/64 kbps. Zákazník je však stále připojen vysokorychlostně. Pro zachování nejvyšší rychlosti si zájemci mohou dokoupit 5/5 GB datový balíček za 300 korun měsíčně včetně DPH.

 

Karneval neúčtuje žádné poplatky za pronájem linky či modemu ani nevyžaduje zálohu za jeho pronájem. Karneval i nadále pokračuje ve své politice vrácení peněz. Pokud se zákazník do 30 dnů od objednání rozhodne služby nevyužít, není mu nic účtováno.

Témata článku: Internet

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí