OMNICOM snižuje ceny kurzů ITIL

Praha, 12. 1. 2006 – společnost OMNICOM Praha, držitel certifikace na činnost školení a poskytování konzultací v oblasti ITIL/ITSM v normě ISO 9001:2000, oznamuje, že od počátku roku 2006 výrazně snižuje ceny kurzů a školení v oblasti řízení informačních technologií – ITIL.
OMNICOM snižuje ceny kurzů ITIL

Společnost OMNICOM Praha se v České republice již dlouhodobě věnuje  problematice ITIL/ITSM a v současné době zaujímá i jedno z vedoucích postavení zejména v oblasti vzdělávání ITIL/ITSM. Je členem ITSM Fóra, mezinárodního sdružení společností zabývajících se ITIL/ITSM, a disponuje v tomto oboru odborníky s mezinárodní certifikací. Školicí činnost v oblasti ITIL/ITSM patří dnes již k tradičním náplním činnosti společnosti a je podpořena rozsáhlými mnohaletými zkušenostmi. OMNICOM každoročně rozšiřuje portfolio kurzů věnovaných ITIL/ITSM. K hlavním z nich v současné době patří: ITIL Basic Overview, přehledový kurz o ITIL procesech, jenž je současně i výchozím kurzem pro další vzdělávání, a třídenní kurz ITIL Foundation který je základním kurzem ITIL pojatým jako příprava na mezinárodně platný certifikační test „Foundation Certification in ITSM“, nabídku doplňuje ITIL Awareness, základní kurz pro vrcholový a střední management. Dalšími specializovanými kurzy vyšší úrovně jsou Incident Management & Service Desk, Problem Management, Service Level Management a kurz Change Management & Release Management.

Kurzy jsou průběžně aktualizovány, takže absolventi každého z nich si odnášejí jak sumu potřebných znalostí, tak i nejnovější informace, jejichž získání jim umožňuje nejenom úspěšně absolvovat certifikační testy, ale také poskytuje základnu pro jejich další profesní rozvoj. V současné době probíhají rovněž přípravy nové anglické verze kurzů. Vzdělávání v oblasti ITIL/ITSM se však ve společnosti OMNICOM Praha neomezuje pouze na kurzy. Proto byla společnost v loňském roce jedním ze dvou hlavních pořadatelů velmi úspěšné mezinárodní konference `Řízení informačních a komunikačních technologií – ICTM 2005`, které se zúčastnilo více než sedmdesát odborníků a specialistů z České republiky a Slovenska. V letošním roce se připravuje druhý už ročník konference – ICTM 2006.

OMNICOM Praha již dlouhodobě provozuje portál www.itil.cz věnovaný problematice ITIL/ITSM. Zde lze také najít nové ceny kurzů.
 
„Naším cílem je být v oblasti ITIL/ITSM jedním z předních poskytovatelů služeb. Proto se také neustále snažíme zvyšovat kvalitu a rozsah našich kurzů" říká Jan Hospes, senior konzultant ITIL/ITSM společnosti OMNICOM. „Přestože od počátku poskytování těchto kurzů jejich kvalita vzrostla, ceny jsme se vždy snažili udržet na přijatelné úrovni. Letos jsme se rozhodli přiblížit se našim zákazníkům ještě více, a proto jsme ceny našich základních kurzů radikálně snížili. Vycházíme tak vstříc všem, pro něž je řízení podniku podle ITIL již naprosto nezbytné jak  pro komunikaci s organizacemi v EU, tak pro spolupráci firem uvnitř České republiky.“

 
O společnosti OMNICOM Praha
Společnost OMNICOM Praha, spol. s r.o. je stoprocentně vlastněnou dceřinou společností ČESKÉHO TELECOMU, a. s. Byla založena v roce 1991. Zprvu se orientovala na řešení v oblasti CASE, avšak záhy se její aktivity začaly směrovat do oblasti počítačových sítí. Již v prvních létech své existence dosáhla několika pozoruhodných úspěchů. V dalších létech společnost využívá své přednosti. Všechny sítě jsou budovány s maximálním důrazem na dohled a dálkovou diagnostiku. Vzniká nový produkt s názvem „Provozní podpora“ a dostává se k prvním zákazníkům. Rozšiřuje se také vlastní dohledové centrum, precizují se metodiky dohledu a spolu se všemi ostatními službami (předprodejní, poprodejní) vzniká tzv. integrovaná péče®, která je dnes mottem celé společnosti. Po podpisu akviziční smlouvy v květnu 1999 se 100 % vlastníkem společnosti OMNICOM stává SPT Telecom, s.p. a OMNICOM se tak může opřít o silného partnera, pro kterého je zároveň schopen kvalitně zajišťovat požadavky jeho zákazníků. V roce 2002 se OMNICOM stává partnerem mateřské společnosti ČESKÝ TELECOM ve významné státní zakázce - vývoji Intranetu veřejné správy.

V současné době společnost OMNICOM disponuje certifikací standardu ISO 9001:2000 i pro činnosti poskytování školení a konzultačních služeb v oblasti ITIL/ITSM. Od 16. září 2005 je OMNICOM Praha držitelem licence pro experimentální digitální televizní vysílání DVB-T.
Integrovaná péče®  je metodika pravidel a postupů, díky nimž zákazník nedostává pouze samostatné služby a produkty, ale ucelený, dokonale vyvážený, kooperující a vzájemně se podporující a doplňující soubor řešení a je součástí všech služeb a produktů nabízených společností OMNICOM, čímž významně upevňuje jejich odbornou a technickou provázanost a dokonalé využití všech prostředků a možností.

Témata článku: DVB-T, Poprodejní služba, Kurs, Praha, Management, Současná doba, Hlavní přednost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje