Olympus C-7070 WIDE ZOOM

Všestranný model Olympus C-7070 WIDE ZOOM boří všechny technické limity, aby umožnil rozvinout vaše skryté schopnosti.
Olympus C-7070 WIDE ZOOM

Ukrývá snímač s rozlišením 7,1 milionu pixelů a širokoúhlý objektiv se 4x optickým zoomem (27-110mm ekv. na 35mm fotoaparátu) se světelností f2,8-4,8. Použitím optického ED členu a dvou asférických čoček je dosaženo naprosto brilantních výsledků s kresbou v každém detailu. Duální zaostřovací systém s prediktivní AF funkcí udržuje fotografované objekty, dokonce i ty, které jsou v pohybu, neustále zaostřené. Prohlížení snímků usnadňuje barevná antisluneční 4,5cm LCD obrazovka. Vysoké rozlišení se projeví zejména při tisku velkoformátových  fotografií. Kompletní manuální ovládání, několik scénických režimů a množství příslušenství činí z C-7070WZ prvotřídní fotografický nástroj.

 

Robustní 7,1megapixelový přístroj s tělem z hořčíkové slitiny zajišťuje špičkové výsledky za všech okolností. Širokoúhlý objektiv s ohniskem 27-110mm umožňuje zachycení scény i ve stísněných prostorách. Je tak ideálním pracovním nástrojem např. pro architekty, nebo krajináře. Současně umožňuje v režimu Super makro zachytit detaily ze vzdálenosti pouhých 3cm.

 

Prediktivní AF zaostřovací systém dokáže svým 143 zónovým senzorem zaostřit na statické i pohybující se předměty. Prediktivní zaostřovací systém, který slaví svoji premiéru v digitálních fotoaparátech Olympus právě v modelu C-7070WZ je schopen zaostřit i na objekty, které se přibližují nebo vzdalují ve směru k a od fotoaparátu. Správné zachycení např. běžícího sportovce, který poběží směrem k vám nečiní C-7070WZ žádné potíže.

 

Při fotografování různých scén si můžete vybrat z množství expozičních režimů, od plně manuálního, přes preferenci clony nebo času až po plně automatický režim. Pro začínající fotografy je k dispozici také 7 scénických režimů. Kromě fotografií dokážete s tímto přístrojem zachytit i video sekvence ve vysokém rozlišení. V režimu SHQ lze zaznamenat video o délce až 20 sekund rychlostí 30 snímků za sekundu.

 

Univerzálnost fotoaparátu C-7070WZ je dále umocňována množstvím volitelného příslušenství. Patří mezi ně např. předsádkové čočky, externí výkonné blesky, doplňkové napájení s vertikální spouští nebo podvodní pouzdro.

 

Spojení širokoúhlých schopností s inteligentní technologií zvyšující výkon, manuálním ovládáním a řadou příslušenství, činí z tohoto kovového obrněnce prvotřídní nástroj pro ambiciózní fotografy. C-7070 WIDE ZOOM se objeví na pultech prodejen v prvních měsících roku 2005.

 

C-7070 WIDE ZOOM – hlavní specifikace:

 

·         7,1 milionu pixelů

·         4x optický zoom (ekv. 27–110mm) 1:2,8–4,8 s osmi členy v sedmi skupinách včetně dvou asférických členů a jedné ED čočky

·         Duální 143-bodový AF systém s prediktivní a  Lock-on AF zaostřovací funkcí

·         Vyklápěcí 4,5cm antisluneční LCD obrazovka se 134,000 pixely

·         Program, preference clony, preference času a manuální expoziční režim

·         Sáňky pro externí blesk

·         Robustní hořčíkové tělo s ergonomickým tvarem

·         Používá formáty JPEG, TIFF a RAW

·         Video sekvence se zvukem

·         Data ukládá na karty xD-Picture Card, CompactFlash typ I & II

·         TruePic TURBO obrazový procesor a PictBridge

·         Řada kompatibilního příslušenství, včetně širokoúhlé předsádky WCON-07, tele předsádky TCON-30C, potápěčského pouzdra PT-027 (brzy v prodeji) a systémových blesků FL-20, FL-36, FL-50 a makro blesků profesionální řady Olympus E-System - SRF-11 (kruhový blesk) a STF-22 (Twin blesk) s adaptérem FR-100. 

·         Rychlé sekvenční snímání: 10 snímků v řadě rychlostí 1,4 s./s. v režimu HQ.

·         V balení Olympus Master 1.1, karta 32MB xD-Picture Card, nabíjecí Li-ion baterie BLM-1 a nabíječka.

 

Váš názor Další článek: Skype 1.1 opravuje chyby, přináší nové vlastnosti a nepere se s WinXP

Témata článku: Video, Obrněnci, Twin, Master Card, Kovové tělo, Robustní tělo, Symbol, Statická fotografie, Hořčíkové tělo, List, Preference, Špičkový sportovec, Blesky


Určitě si přečtěte

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF