Olympijské zpravodajství na iDNES

20. července 2004
Lindows se za 20 milionů vzdá jména
iDNES, generální mediální partner ČOT, spustil speciální přílohu k OH 2004
Olympijské zpravodajství na iDNES

V pátek, přesně čtyři týdny před startem olympijských her v Aténách spustil zpravodajský portál iDNES, generální mediální partner Českého olympijského týmu 2001 – 2004, na internetové adrese http://oh.idnes.cz speciální přílohu k této významné akci.

 

V příloze již nyní najdou čtenáři velké množství zpravodajských článků rozdělených dle jednotlivých sportů, vizitky všech 136 členů českého olympijského týmu, rámcový program OH, přehled sportovišť či ohlédnutí do historie olympijských her.

 

Pokračuje jedinečný seriál on-line rozhovorů s českými olympioniky - každý čtvrtek po poledni se mohou čtenáři ptát některého z reprezentantů. V seriálu se vystřídalo již 40 sportovců, všechny uskutečněné rozhovory jsou snadno dostupné v rubrice On-line rozhovory.

 

Nejaktuálnější zprávy a novinky bude přímo z dějiště olympiády dodávat sedmičlenný zpravodajský tým iDNES a MF DNES, tedy druhý největší štáb ze všech českých médií. Díky němu budou mít čtenáři iDNES 24 hodin denně téměř okamžité informace o výsledcích jednotlivých disciplín, o úspěších českých sportovců i o dalších novinkách na OH.

 

Chybět nebudou ani on-line přenosy, například z desetiboje, vodního slalomu či zápasů českých basketbalistek. Připravujeme i atraktivní on-line rozhovory, čtenáři budou mít možnost napsat vzkaz našim sportovcům a k dispozici bude také permanentní poradna „Ptejte se zpravodajů iDNES“.

 

Vedle rozsáhlé přílohy na svých internetových stránkách nabízí iDNES možnost sledování olympijského dění také prostřednictvím mobilních telefonů.

 

Objednání služby je velmi jednoduché, zasílání zpravodajství si lze objednat i zrušit odesláním jediné SMS zprávy. K objednání stačí v síti Eurotel zaslat na číslo 999888 SMS zprávu ve formátu A IDNES S 2 SMS, v síti T-Mobile na číslo 4616 SMS zprávu ve formátu +MFD S a majitelé mobilů sítě Oskar pošlou kód +MFD S 4 na číslo 7755. Veškeré informace o zasílání SMS zpráv najdou zájemci na internetové adrese http://sms.idnes.cz.

 

V Českém olympijském domě v Aténách bude iDNES po dobu olympiády zajišťovat vnitřní zpravodajský systém a pro všechny jeho návštěvníky připravuje internetovou kavárnu.

 

 

 

O společnosti MAFRA:

 

Společnost MAFRA, a.s. je vydavatelem deníku Mladá fronta DNES a spolu se svou dceřinnou společností Mobil Media, a.s. provozovatelem nejnavštěvovanějšího zpravodajského serveru iDNES. iDNES je nositelem ocenění v anketě Český zavináč 2000 v kategoriích „Nejlepší zpravodajský web“ a „Nejlepší wapový informační server“, Český zavináč 2001 v kategorii „Nejlepší zpravodajský web“ a Český zavináč 2002 v kategorii „Nejlepší sportovní web“.

iDNES nabízí nejkvalitnější a nejkomplexnější zpravodajství na českém internetu – obecné na adrese zpravy.idnes, sportovní na sport.idnes, ekonomické (ekonomika.idnes.cz), finanční (fincentrum.cz), informace o mobilních telefonech na mobil.cz, zpravodajství ze světa počítačů (technet.cz), informace pro motoristy na auto.idnes.cz, novinky ze světa bydlení na reality.idnes.cz, cestovatelské aktuality na cestovani.idnes.cz, informace ze společnosti revue.idnes.cz, novinky na poli elektronické zábavy (bonusweb.cz), informace z oblasti zdraví na zdravi.idnes.cz.

 

Váš názor Další článek: Lindows se za 20 milionů vzdá jména

Témata článku: Obecné zpravodajství, T-mobile mobilní telefony akce, Generální štáb, Cestovatelský web, Sportovní zpráva, Sportovec


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky