Oleg Blaško jmenován manažerem divize Solution Business společnosti Siemens Business Services

Manažerem divize Solution Business ve společnosti Siemens Business Services byl jmenován Oleg Blaško (33). U jednoho z předních systémových integrátorů bude zodpovědný za obchodní a projektové aktivity a dále za strategii divize zabývající se poradenstvím, návrhem a realizací řešení v oblasti IT a business procesů.
Oleg Blaško jmenován manažerem divize Solution Business společnosti Siemens Business Services

Oleg Blaško jako absolvent ASŘ na Vysoké škole ekonomické začínal v PZO Merkuria, v oddělení vnitropodnikového řízení. Od roku 1995 působil na obchodních a manažerských pozicích: vyhledával nové klienty pro Scalu, poté působil jako obchodní ředitel a ředitel sekce finančnictví a bankovnictví u Merlinu, a posléze vedl obchodní a konzultantské skupiny, rozvíjel obchod na východních trzích a řídil akvizici společnosti CPE na lokálním trhu. Poslední čtyři roky zastával pozici Business Manager u SAS Institute, kde zodpovídal za obchodní aktivity společnosti v oblastech státní správy, utilit a finančního sektoru.

 

Oleg Blaško mluví plynně anglicky a rusky, ve volném čase se věnuje zejména golfu, sjezdovému lyžování, florbalu a squashi. Rád chodí také do divadla nebo na operu.

 

 

 

Siemens Business Services je jedním z vedoucích poskytovatelů IT služeb. Siemens Business Services je součástí skupiny Siemens a zaměřuje se na poskytování IT služeb v celém hodnotovém řetězci - od strategického IT poradenství až po systémovou integraci a provoz IT infrastruktury svých zákazníků. Společnost je schopna svým zákazníkům poskytovat měřitelnou přidanou hodnotu díky komplexnímu know-how a znalosti specifik jednotlivých odvětví. Siemens Business Services se řadí mezi deset největších světových poskytovatelů služeb v oblasti outsourcingu, správy a údržby IT. Společnost dosáhla v obchodním roce 2003 (skončil 30. září 2003) tržeb ve výši 5,2 miliardy EUR. V České republice patří Siemens Business Services s tržbami 826 miliónů Kč mezi pět největších systémových integrátorů. Příslušnost mezi přední IT společnosti byla potvrzena také odbornou veřejností, která zvolila Siemens Business Services mezi TOP 10 systémových integrátorů v letech 2002 a 2003. Všechny poskytované služby jsou garantovány v nejvyšší spolehlivosti a kvalitě, která je podpořena zavedením systému řízení jakosti podle norem ISO 9001:2000. Více informací naleznete na http://www.sbs.siemens.cz.

 

 

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

Ing. Petr Adámek

Marketing & Alliance Manager

 

Siemens Business Services spol. s r.o.

Evropská 33a, Praha 6

Telefon: +420 233 034 280

Telefon: +420 233 034 211

E-mail: marcom@sbs.siemens.cz

http://www.sbs.siemens.cz

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Po roce: Celeron D zrychluje na 2,93 GHz

Témata článku: Squash, Golf, Merlin


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor