OKsystem oznamuje významnou změnu u jednoho ze svých strategických partnerů

Společnost Schlumberger Smart Cards and Terminals bojuje o nové cíle pod názvem Axalto
OKsystem oznamuje významnou změnu u jednoho ze svých strategických partnerů

Paříž, 22. září 2003 – Divize Smart Cards and Terminals společnosti Schlumberger dnes oznámila, že mění svůj název na Axalto. Firma tak chce dosáhnout vyšší viditelnosti na rychle rostoucím trhu a posílení své image vedoucího hráče v oblasti inteligentních čipových karet.

 

Během posledních 25 let byly týmy společnosti Axalto lídrem ve vytváření aplikací, vývoji řešení a inovativních technologií. Výrazně tak přispěly k tomu, že se čipové karty staly součástí každodenního života. Společnost dosáhla renomé, protože jako první přichází na trh s průlomovými produkty – od prvních paměťových a procesorových čipových karet až po nedávná prvenství v podobě čipových karet založených na technologii Java či inteligentních karet, které lze připojit přímo k USB portu osobního počítače a které slouží k zabezpečení digitálních transakcí i bezdrátových sítí.

„I jako Axalto si udržíme vedoucí postavení – chceme odpovídat na výzvy mezinárodního trhu, vyvíjet a zavádět vysoce kvalitní produkty a řešení a firmám všude na světě nabízet viditelné zefektivnění jejich podnikání,“ komentuje vyčlenění společnosti její prezident Olivier Piou. „Naše týmy jsou složeny z odborníků 56 různých národností a jejich závazkem je špičková práce, na které stojí náš výkon.“

 

Divize hledala název, který by nejlépe odrážel strategii prodeje čipových karet a inteligentních terminálů v místě prodeje a také podtrhl důležitou roli, již čipové karty v současné digitální éře hrají. Název Axalto spojuje filozofii bezpečného, personalizovaného přístupu k informacím a transakčním sítím s výškou (anglicky altitude). Ta symbolizuje strategickou vizi společnosti, stojící na přesném porozumění trhu a jeho vývoji, a také dlouhodobou historii, která dokazuje schopnost dodávat inovativní produkty a řešení na míru konkrétním potřebám zákazníků.

 

O společnosti Axalto

Společnost Axalto (www.axalto.com), dříve známá jako Schlumberger Smart Cards & Terminals, je vedoucím světovým poskytovatelem procesorových čipových karet (zdroj Gartner 2003, Frost & Sullivan 2003), které představují klíč k digitálním sítím, a významným dodavatelem inteligentních terminálů v místě prodeje. 4 500 zaměstnanců společnosti obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa, a objem světového prodeje k dnešnímu dni činí více než 2,8 miliard inteligentních karet. Společnost má v inovaci inteligentních karet více než 20letou zkušenost a je lídrem v oblastech bezpečnostních technologií a otevřených systémů.

 

Axalto neustále vyvíjí nové generace produktů, které se využívají v široké škále aplikací v oboru telekomunikací, financí, obchodu, dopravy, zábavy, zdravotnictví, osobní identifikace, informačních technologií a ve veřejné správě. Řešení prostřednictvím čipových karet poskytovatelům veřejných i soukromých služeb, jejich klientům i koncovým uživatelům zaručují pohodlné použití, bezpečnost a ochranu soukromí.

 

 

Pro podrobnější informace prosím kontaktujte:

 

Richard Venturi

Schlumberger Smart Cards & Terminals

Tel: +33 146 007 104

RVenturi@montrouge.sema.slb.com

 

Váš názor Další článek: Žebříček počítačových virů a červů v září 2003

Témata článku: Osobní doprava, Olivier, Frost, Inovativní technologie


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky