OKI Printing Solutions představuje zcela novou řadu malých černobílých tiskáren B2000

OKI Printing Solutions představuje zcela novou řadu malých černobílých tiskáren B2000

20. srpna 2007. OKI Printing Solutions uvádí na trh spolehlivé a cenově velmi dostupné černobílé tiskárny řady B2000, určené pro výkonné, ale prostorově omezené kanceláře.

Tiskárny řady B2000 překvapí svými rozměry, na stole zabírají jen 32 x 20 cm, a výborně se tak hodí do menších kanceláří. Kompaktní řada B2000 je o celou třetinu menší než nejbližší konkurenční modely.

Zákazníci s tiskárnami B2000 získají flexibilitu - váží jen 4.8 kg a jsou lehčí než konkurenční modely. Díky tomu se tiskárna snadno přenáší například mezi kanceláří a domovem nebo různými pracovišti.

Oba modely B2200 a B2400 přinášejí výhody rychlého výtisku první stránky (za 5 s) a vyšší rychlost tisku (20 stran za minutu), takže zajistí efektivní a rychlý tisk v profesionální kvalitě. Díky standardní výbavě PCL a volitelnému síťovému rozhraní se bude model B2400 hodit i firmám realizujícím složitější grafické výstupy.

Tiskárny B2200 a B2400 nahrazují současný nejnižší model B4100. Svým designem a kompaktností vycházejí z velmi oblíbeného modelu tiskárny Okipage 8w Lite. Nové modely odpovídají filozofii OKI Printing Solutions - tří klíčových atributů této značky: „3 S“ (Simple, Solid, Smart – jednoduché, spolehlivé, chytré).

Kromě toho mají uživatelé tiskáren k dispozici podporu funkcí, jako je on-line podpora „Ask OKI – Zeptejte se OKI“ nebo aplikace PrintSuperVision a Template Manager 2006. Tyto nástroje firmám usnadní tvorbu, správu a tisk široké škály dokumentů.

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak), říká: „Tiskárny řady B2000 jsou malé a výkonné profesionální černobílé tiskárny. Hodí se pro malé kanceláře a jsou vhodné pro časté převážení. Kompromisy už nejsou nutné, řada B2000 splňuje kritérium kvality, rychlosti i velikosti.“

Všechny modely řady B2000 jsou postaveny na unikátní LED technologii OKI Printing Solutions s doživotní zárukou na tiskovou hlavu.

Témata článku: Vhodná rychlost, Výkonný model, Ask, Chytrý model, Kompaktní rozměr, Model S, Konkurenční model, Simple, Model, Chytrá LED

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje