OKI Printing Solutions posouvá cenovou hranici tiskáren pro malé a střední podniky

OKI Printing Solutions oznámila snížení ceny tiskárny C5250n, nejrychlejšího produktu ve své třídě, takže od 1. prosince 2005 je její doporučená koncová cena 13 990 Kč. S rychlostí 16 barevných a 24 černobílých stránek za minutu, jednoprůchodovou LED technologií a novou cenou znamená bezkonkurenční nabídku především pro malé a střední podniky, které potřebují zabezpečit tisk barevných i černobílých dokumentů snadno, rychle a s nízkými náklady. K dispozici je i verze s duplexem za 18 990 Kč.
OKI Printing Solutions posouvá cenovou hranici tiskáren pro malé a střední podniky

Ing. Andrej Magyar, CSc., generální ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak) říká: „V mnoha středních a malých firmách se v poslední době zvyšuje potřeba tisku barevných

dokumentů a často naráží na omezení jejich stávající techniky. Tiskárna C5250n je odpovědí na jejich potřeby - přináší rychlý a dostupný barevný i černobílý tisk na širokou škálu médií a spolu s dodávanými softwarovými nástroji je ideálním doplňkem, který umožní rozvoj jejich firmy.”

 

Tiskárna C5250n je vybavena funkcí PhotoEnhance, která umožňuje tisk obrázků ve fotografické kvalitě na běžný kancelářský papír a je dostupná i s duplexní jednotkou pro boustranný tisk. Paměť 96 MB RAM poskytuje dostatek kapacity pro zpracování úloh v pracovní skupině, což ve spojení s nástroji Software Print Control a Print Supervision, softwarovými nástroji pro správu a kontrolu tiskáren a provozních nákladů, znamená velkou výhodu především pro administrátory IT sítě a ulehčení správy chodu kanceláře.

 

Tiskárna umožňuje tisk na kancelářský papír, fólie, štítky, obálky i vizitky. Ve spojení s nástrojem Template Manager umožňuje jednoduché využití tisku na formáty, jako jsou vizitky nebo bannery.

 

Ke snížení cen došlo i u vyšších modelů řady C5000 – doporučená koncová cena postscriptové tiskárny C5450n je nyní 18 990 Kč, verze s duplexem stojí 23 990 Kč.

 

Snížení ceny se dále týká i modelu C3200n. Tato nejlevnější rychlá barevná síťová tiskárna na trhu s volitelným duplexem stojí 10 490 Kč.  

 

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Témata článku: Kancelářské potřeby, Tiskárny štítků, Duplex, PID

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje