OKI Printing Solutions podporuje nový formát Microsoft XPS

Tokio, Japonsko - Společnost OKI Printing Solutions oznámila, že bude ve svých tiskových řešeních a systémech správy dokumentů podporovat připravovaný formát Microsoft XPS (XML Page Specification). Formát XPS bude součástí operačního systému Microsoft Windows Vista™, jehož uvedení se plánuje na závěr roku 2006.
OKI Printing Solutions podporuje nový formát Microsoft XPS

Kromě formátu XPS bude společnost OKI Printing Solutions podporovat rovněž nedávno ohlášený systém WWF (Windows Workflow Foundation). Systém WWF koncovým uživatelům umožní rychlé přizpůsobení workflow jejich pracovním postupům a vytvoří novou výkonnou platformu odpovídající individuálním potřebám práce s dokumenty v jednotlivých firmách. Rozhodnutí podpořit XPS a WWF je dalším důkazem setrvalého zaměření společnosti OKI Printing Solutions na přípravu produktů, služeb a řešení, která přesně odpovídají potřebám koncových uživatelů.

„XPS představuje bohatou, flexibilní a otevřenou platformu, na které může společnost OKI Printing Solutions a její partneři vybudovat zajímavá inovativní řešení, která dále urychlí náš růst na trhu barevného tisku,” uvedl Mikihiko Maeno, president a CEO společnosti Oki Data Corporation.

„Možnost rychle vytvořit řešení pro řízení pracovních úkonů standardními nástroji Windows povede k tomu, že se software pro řízení podnikových procesů stane plošně dostupnější, bude více standardizovaný a finančně přístupnější. To umožní vznik řady nových zákaznických aplikací, které vytvoří nové příležitosti pro naše multifunkční zařízení (MFP).”

Společnost OKI Printing Solutions se rozhodla investovat do platforem XPS a WWF proto, aby zákazníkům zajistila další spolehlivá a vysoce výkonná tisková řešení, na která jsou její klienti zvyklí.

OKI Printing Solutions zpřístupní nové Vista a XPS tiskové ovladače v okamžiku uvedení systému Vista do prodeje. 

„Rozhodli jsme se pokračovat v investicích do XPS a WWF, protože naše tiskárny a multifunkční zařízení dokonale připraví na zařazení do řešení správy dokumentů, která budou vytvořena na bázi Microsoft XPS,” dodává Mikihiko Maeno.

Váš názor Další článek: Většina spamu pochází stále ze Spojených států, podíl však klesá ve prospěch Asie

Témata článku: Microsoft, Workflow

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší