OKI Printing Solutions dnes představuje novou „grafickou“ řadu systémů

OKI Printing Solutions dnes představuje novou „grafickou“ řadu systémů pro grafická studia a reklamní agentury – GA (zkratka Graphic Arts). Firmy z tohoto segmentu ve stále větší míře poptávají zařízení s vyšší kvalitou a přesností barevného tisku a zároveň s nadstandardní rychlostí a cenově efektivním provozem.
OKI Printing Solutions dnes představuje novou „grafickou“ řadu systémů

Modely C9800GA a C9800GA MFP představují vysoce kvalitní profesionální řešení pro grafiky nebo kopírovací a tiskové služby, kde je potřeba zákazníkům opakovaně tisknout dokumenty s konzistentním podáním barev. Kromě špičkově kvalitního barevného tisku tito uživatelé vyžadují přesné podání barev, plně odpovídající oficiálním firemním barvám klientů.

V rámci vývoje řešení s požadovanými parametry uzavřela OKI Printing Solutions strategické partnerství s předním světovým dodavatelem grafických a tiskových řešení, společností EFITM a začlenila do tiskáren technologii EFI Fiery®. Uživatelé z řad grafických studií tak mají k dispozici výkonnou sadu nástrojů pro řízení tisku a správu úkolů a grafiky, včetně:
> Command WorkStationTM – umožňuje řízení a prohlížení tiskové fronty, optimalizaci a vyvážení provozu síťových zařízení, optimalizaci celkové produktivity firmy.
> Spot-On® - nástroj precizní správy barev zajišťuje přesné podání standardizovaných i zákaznických barevných odstínů (RGB i CMYK), přesné barvy vytváří mimo jiné regulací velikosti jednotlivých barevných bodů.
> Hot Folders – tento nástroj uživatelům umožňuje zařazení souborů do konfiguračních složek, které dané tiskové úloze automaticky přiřadí nastavené parametry a způsob tisku. Šetří tak operátorům čas a zaručuje správné vytištění zakázky s minimálními zásahy uživatelů. Kromě toho Hot Folders podporují speciální předkonfigurované fronty pro jednotlivé zákazníky.

Produkty C9800GA a C9800GA MFP přinášejí špičkovou kvalitu tisku nové vícevrstvé technologie OKI Printing Solutions ProQ4800 a vytváří přesné výtisky s jemnou gradací odstínů a ohromnou škálou barevných tónů. Díky této technologii a rozlišení skutečných 1200 x 1200 dpi působí grafické tisky dokonale profesionálním dojmem. Automatické vyvážení barev zajišťuje konzistentní výsledky po celou dobu životnosti tiskárny.

Tiskárny řady GA jsou rychlé a efektivní, produkují plnobarevné A4 výtisky rychlostí 36 str./min a A3 formát rychlostí 19 str./min. Procesor s taktem 1 GHz, 1GB operační paměť a pevný disk zaručují maximální rychlost zpracování všech tiskových úloh. Flexibilní podavač obsluze usnadňuje práci se širokým rozsahem druhů a formátů médií, počínaje A6 kartami, přes nadstandardní A3 formáty, až po 1,2 metry dlouhé plakáty – to vše na papír s hmotností až 268 g/m2. Takové funkce jsou pro grafická studia nenahraditelné.

Nutnost zásahů obsluhy dále omezuje automatická detekce typu vloženého média. Řada OKI Printing Solutions série GA zvyšuje flexibilitu prostřednictvím 5 zásobníků papíru a volitelnou dokončovací jednotkou, která dokáže dokumenty ohýbat, děrovat a sešívat.

Multifunkční zařízení C9800GA MFP je ideální řešení pro všechny, kdo kromě výše uvedených funkcí využijí rovněž velmi rychlé a kvalitní skenování, kopírování a síťové faxování. Tyto funkce je možné rovněž sdílet po síti, ukládat práci ve společném prostoru a efektivně komunikovat se zákazníky.

Ing. Andrej Magyar, CSc., generální ředitel společnosti OKI Systems (Czech and Slovak), říká: „Nyní máme pro profesionální grafická studia řadu specializovaných tiskáren, které vyhoví všem potřebám v oblasti pokročilého řízení barev.“

„Kvalita všech výtisků – až již se jedná o větší či menší zakázku – je v oblasti profesionální grafiky naprosto klíčová. Jsme přesvědčeni, že díky spolupráci společností OKI a EFI představuje C9800GA vysoce kvalitní produkt s jedinečnou rychlostí tisku, který poskytuje dlouhodobě konzistentní a špičkově přesný barevný výstup za dostupnou cenu.“

„Zařízení C9800GA MFP je výborným řešením pro profesionální grafiky
a tiskové a kopírovací služby, které chtějí při tvorbě profesionální grafiky nabídnout ještě rozšířené multifunkční výhody skenování a kopírování”, dodává Andrej Magyar.

Váš názor Další článek: Windows XP Starter Edition nefungují na Pentiích 4 a Athlonech

Témata článku: Automatický nástroj, CMYK, Síťový nástroj, Požadovaná rychlost, Efektivní takt, A3, Profesionální grafik, Nadstandardní kvalita, Jedinečný parametr, Hot Spot, Tiskárny multifunkční



Přehled aprílových vtípků 2021: Ajťáci se dnes opět neberou vážně

Přehled aprílových vtípků 2021: Ajťáci se dnes opět neberou vážně

** Výběr nejlepších aprílových vtípků 2021 ** Článek postupně aktualizujeme ** Pokud sami nějaký objevíte, podělte se v komentářích

Lukáš Václavík
AprílBulvár a vtípky
Jak zaznamenat dění na obrazovce: našli jsme 5 nejlepších programů

Jak zaznamenat dění na obrazovce: našli jsme 5 nejlepších programů

** Nahrávat dění lze snadno a kvalitně i zdarma ** Některé programy zvládnou i streaming na videoservery ** U placených se dočkáte nadstandardních funkcí

Vladislav Kluska
Nejlepší programySoftware
Šestikolku Perseverance pohání prehistorický procesor. Podobný měl i Apple iMac G3

Šestikolku Perseverance pohání prehistorický procesor. Podobný měl i Apple iMac G3

** Rover pohání prehistorický čip PowerPC 750, prolétlo internetem ** Ve skutečnosti je to složitější, je to jeho kosmická verze ** Jmenuje se BAE RAD750 a příliš nezestárnul

Jakub Čížek
PerseveranceProcesory
PowerToys naučí Windows 10 to, co základní systém neumí

PowerToys naučí Windows 10 to, co základní systém neumí

** Chybí vám ve Windows 10 funkce a nebojíte se experimentovat? ** Microsoft oživil sadu PowerToys, která zanikla spolu s XP** Co se bude hodit a co ještě není vyladěné?

Lukáš Václavík
PowerToysWindows 10
Peklo opět zamrzlo: Windows 10 se naučily spouštět grafické programy z Linuxu

Peklo opět zamrzlo: Windows 10 se naučily spouštět grafické programy z Linuxu

** Nainstalujete linuxový Gimp a objeví se v nabídce Start ** Desítky to umí díky vrstvě WSLg s podporou GPU akcelerace ** Zatím jen ve Windows 10 Insider

Jakub Čížek
Windows 10Operační systémyLinux