OKI Printing Solutions dnes představuje novou „grafickou“ řadu systémů

OKI Printing Solutions dnes představuje novou „grafickou“ řadu systémů pro grafická studia a reklamní agentury – GA (zkratka Graphic Arts). Firmy z tohoto segmentu ve stále větší míře poptávají zařízení s vyšší kvalitou a přesností barevného tisku a zároveň s nadstandardní rychlostí a cenově efektivním provozem.
OKI Printing Solutions dnes představuje novou „grafickou“ řadu systémů

Modely C9800GA a C9800GA MFP představují vysoce kvalitní profesionální řešení pro grafiky nebo kopírovací a tiskové služby, kde je potřeba zákazníkům opakovaně tisknout dokumenty s konzistentním podáním barev. Kromě špičkově kvalitního barevného tisku tito uživatelé vyžadují přesné podání barev, plně odpovídající oficiálním firemním barvám klientů.

V rámci vývoje řešení s požadovanými parametry uzavřela OKI Printing Solutions strategické partnerství s předním světovým dodavatelem grafických a tiskových řešení, společností EFITM a začlenila do tiskáren technologii EFI Fiery®. Uživatelé z řad grafických studií tak mají k dispozici výkonnou sadu nástrojů pro řízení tisku a správu úkolů a grafiky, včetně:
> Command WorkStationTM – umožňuje řízení a prohlížení tiskové fronty, optimalizaci a vyvážení provozu síťových zařízení, optimalizaci celkové produktivity firmy.
> Spot-On® - nástroj precizní správy barev zajišťuje přesné podání standardizovaných i zákaznických barevných odstínů (RGB i CMYK), přesné barvy vytváří mimo jiné regulací velikosti jednotlivých barevných bodů.
> Hot Folders – tento nástroj uživatelům umožňuje zařazení souborů do konfiguračních složek, které dané tiskové úloze automaticky přiřadí nastavené parametry a způsob tisku. Šetří tak operátorům čas a zaručuje správné vytištění zakázky s minimálními zásahy uživatelů. Kromě toho Hot Folders podporují speciální předkonfigurované fronty pro jednotlivé zákazníky.

Produkty C9800GA a C9800GA MFP přinášejí špičkovou kvalitu tisku nové vícevrstvé technologie OKI Printing Solutions ProQ4800 a vytváří přesné výtisky s jemnou gradací odstínů a ohromnou škálou barevných tónů. Díky této technologii a rozlišení skutečných 1200 x 1200 dpi působí grafické tisky dokonale profesionálním dojmem. Automatické vyvážení barev zajišťuje konzistentní výsledky po celou dobu životnosti tiskárny.

Tiskárny řady GA jsou rychlé a efektivní, produkují plnobarevné A4 výtisky rychlostí 36 str./min a A3 formát rychlostí 19 str./min. Procesor s taktem 1 GHz, 1GB operační paměť a pevný disk zaručují maximální rychlost zpracování všech tiskových úloh. Flexibilní podavač obsluze usnadňuje práci se širokým rozsahem druhů a formátů médií, počínaje A6 kartami, přes nadstandardní A3 formáty, až po 1,2 metry dlouhé plakáty – to vše na papír s hmotností až 268 g/m2. Takové funkce jsou pro grafická studia nenahraditelné.

Nutnost zásahů obsluhy dále omezuje automatická detekce typu vloženého média. Řada OKI Printing Solutions série GA zvyšuje flexibilitu prostřednictvím 5 zásobníků papíru a volitelnou dokončovací jednotkou, která dokáže dokumenty ohýbat, děrovat a sešívat.

Multifunkční zařízení C9800GA MFP je ideální řešení pro všechny, kdo kromě výše uvedených funkcí využijí rovněž velmi rychlé a kvalitní skenování, kopírování a síťové faxování. Tyto funkce je možné rovněž sdílet po síti, ukládat práci ve společném prostoru a efektivně komunikovat se zákazníky.

Ing. Andrej Magyar, CSc., generální ředitel společnosti OKI Systems (Czech and Slovak), říká: „Nyní máme pro profesionální grafická studia řadu specializovaných tiskáren, které vyhoví všem potřebám v oblasti pokročilého řízení barev.“

„Kvalita všech výtisků – až již se jedná o větší či menší zakázku – je v oblasti profesionální grafiky naprosto klíčová. Jsme přesvědčeni, že díky spolupráci společností OKI a EFI představuje C9800GA vysoce kvalitní produkt s jedinečnou rychlostí tisku, který poskytuje dlouhodobě konzistentní a špičkově přesný barevný výstup za dostupnou cenu.“

„Zařízení C9800GA MFP je výborným řešením pro profesionální grafiky
a tiskové a kopírovací služby, které chtějí při tvorbě profesionální grafiky nabídnout ještě rozšířené multifunkční výhody skenování a kopírování”, dodává Andrej Magyar.

Váš názor Další článek: Windows XP Starter Edition nefungují na Pentiích 4 a Athlonech

Témata článku: Jedinečný parametr, A3, Efektivní takt, Požadovaná rychlost, Nadstandardní kvalita, Profesionální grafik, Automatický nástroj, Hot Spot, Síťový nástroj, CMYK, Tiskárny multifunkční


Určitě si přečtěte

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 150

Pokud Google a Huawei ukončí spolupráci, bude to prý hrozba pro celý svět

Pokud Google a Huawei ukončí spolupráci, bude to prý hrozba pro celý svět

** Huawei chce vlastní OS pro mobily i PC. Mohl by ale uspět na Západě? ** Proti firmě se mezitím postavil i Facebook ** Google ale zároveň varuje před totální blokádou

Jakub Čížek | 65

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 23Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch