OKI HODNOTÍ LETOŠNÍ VELETRH INVEX-DIGITEX 2005 JAKO ÚSPĚŠNÝ

OKI Printing Solutions, jeden z předních hráčů na trhu s tiskárnami, považuje svoji účast na letošním ročníku veletrhů INVEX-DIGITEX za nejlepší v uplynulých třech letech.
OKI HODNOTÍ LETOŠNÍ VELETRH INVEX-DIGITEX 2005 JAKO ÚSPĚŠNÝ

Myšlenka uspořádat dva veletrhy společně hodnotí společnost OKI za přínosné. Na stánku společnosti OKI v hale D v prostorách brněnského výstaviště její zástupci kromě tradičních návštěvníků z řad profesionálů a dealerů v oboru ICT v letošním roce zaznamenali výrazný nárůst návštěvnosti koncových zákazníků z oblasti malého a středního podnikání.

 

Právě u nich se nejvíce projevil trend posledních měsíců – zájem o barevné tiskárny a barevná multifunkční zařízení. Tato změna souvisí s neustálým snižováním cen výrobků a se zvýšením
rychlosti tisku, která již zcela dostačuje k profesionálnímu kancelářskému využití (12 barevných a 20 čb str./min). Barevné tiskárny jsou dnes po prolomení cenové bariéry 10.000 Kč (bez DPH)

dostupné i malým firmám a nahrazují původní černobílé tiskárny, s nimiž mohou hravě soutěžit i v černobílém tisku.

 

Společnost OKI na veletrhu vystavovala barevné, černobílé a jehličkové tiskárny, faxy a multifunkční zařízení. Poprvé byl představen malý kompaktní fax OKIFAX 4515. Velký ohlas mezi náročnými zákazníky z velkých podniků, DTP pracovišť a reklamních agentur zaznamenala vlajková loď mezi barevnými tiskárnami – C9800 GA MFP – špičkový model multifunkčního zařízení formátu A3++ s možností využití i jako nátiskové zařízení.

 

„Zákazníci na veletrhu nejvíce oceňovali možnost vyzkoušet si přímo na místě rychlost a kvalitu barevných tiskáren s jednoprůchodovou technologií OKI Printing Solution. Zaujala je také nová funkce PhotoEnhance, která umožňuje kvalitní tisk fotografií na běžný kancelářský nebo křídový papír“, řekl Ing. Andrej Magyar, CSc., generální ředitel Oki Systems (Czech and Slovak).

„Navázali jsme celou řadu nových kontaktů  a věříme, že osobní setkání s našimi zákazníky a kvalitní prezentace na veletrhu Invex-Digitex jsou i v době internetu velkým přínosem a pomohou nám ke zlepšení pozice společnosti OKI na trhu. Celkově hodnotím letošní ročník jako úspěšný“.

Váš názor Další článek: Český Telecom: Vánoční ADSL za 3 koruny

Témata článku: Tiskárny multifunkční


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu