Office je nyní skutečně pro každého

Office je nyní skutečně pro každého

Microsoft dnes oznámil nové Office aplikace pro uživatele zařízení iPhone a iPad. Současně představil preview verzi Office aplikací pro tablety Android a možnost využívat tato zařízení pro vytváření a úpravu obsahu Office aplikací bez potřeby předplatného. Počínaje dnešním dnem tak mohou uživatelé zařízení iPhone a tabletů se systémem Android pracovat s Office aplikacemi v takovém rozsahu, jako doposud uživatelé iPadů. Mezi hlavní dnešní novinky patří:

  • Nové Office aplikace pro iPhone – aplikace Word, Excel a PowerPoint optimalizované pro iPhone nyní nabízejí stejný uživatelský komfort jako na tabletech iPad.
  • Vylepšené aplikace Office pro iPad – zákazníci si nové aplikace Word, Excel a PowerPoint mohou stáhnout již dnes.
  • Preview verze aplikací Office pro tablety Android – přináší produktivitu v podobě aplikací Word, Excel a PowerPoint pro uživatele tabletů Android. Zájemci o tuto preview verzi Office pro tablety Android se od dnešního dne mohou registrovat zde. Běžnou dostupnost aplikace očekáváme začátkem roku 2015.
  • Více funkcí Office pro každého – počínaje dnešním dnem mohou uživatelé zařízení iPhone, iPad a Android vytvářet a editovat obsah dokumentů Office, a to bez potřeby předplatného. Uživatelé téměř všech mobilních zařízení a platforem tak nyní mohou s Office dělat mnohem více, než kdykoliv předtím.

Kompletní funkcionalita s Office 365

Kompletní funkce systému Office získají zákazníci na základě předplatného Office 365, a to včetně 1 TB na online úložišti OneDrive, které bude průběžně navyšováno na neomezenou kapacitu. S předplatným se zákazníci stanou součástí více než 7,1 milionové komunity aktivních předplatitelů Office 365 pro domácnosti a Office 365 pro jednotlivce, a získají tak přístup k produktivitě na každém svém zařízení.

Dostupnost

Nové aplikace Office pro iPad a Office pro iPhone jsou k dispozici celkem v 29 jazycích ve 136 zemích. Aplikace běží na zařízeních iPad a iPhone s operačním systémem iOS 7.0 a vyšší. Registrace zájemců o preview verzi Office pro tablety Android je od dnešního dne zde.

Další článek: Finální verze Oculus Rift vyjde už za „několik“ měsíců

Témata článku: Office 2013, Apple.com, Navi, Systém předplatného, Office 2007, iPad Pro, Dnešní den, Office, Nový předplatitel, iPad 2, Office 2010, Nejdoporučovanější tablety na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky