Office je nyní skutečně pro každého

Office je nyní skutečně pro každého

Microsoft dnes oznámil nové Office aplikace pro uživatele zařízení iPhone a iPad. Současně představil preview verzi Office aplikací pro tablety Android a možnost využívat tato zařízení pro vytváření a úpravu obsahu Office aplikací bez potřeby předplatného. Počínaje dnešním dnem tak mohou uživatelé zařízení iPhone a tabletů se systémem Android pracovat s Office aplikacemi v takovém rozsahu, jako doposud uživatelé iPadů. Mezi hlavní dnešní novinky patří:

  • Nové Office aplikace pro iPhone – aplikace Word, Excel a PowerPoint optimalizované pro iPhone nyní nabízejí stejný uživatelský komfort jako na tabletech iPad.
  • Vylepšené aplikace Office pro iPad – zákazníci si nové aplikace Word, Excel a PowerPoint mohou stáhnout již dnes.
  • Preview verze aplikací Office pro tablety Android – přináší produktivitu v podobě aplikací Word, Excel a PowerPoint pro uživatele tabletů Android. Zájemci o tuto preview verzi Office pro tablety Android se od dnešního dne mohou registrovat zde. Běžnou dostupnost aplikace očekáváme začátkem roku 2015.
  • Více funkcí Office pro každého – počínaje dnešním dnem mohou uživatelé zařízení iPhone, iPad a Android vytvářet a editovat obsah dokumentů Office, a to bez potřeby předplatného. Uživatelé téměř všech mobilních zařízení a platforem tak nyní mohou s Office dělat mnohem více, než kdykoliv předtím.

Kompletní funkcionalita s Office 365

Kompletní funkce systému Office získají zákazníci na základě předplatného Office 365, a to včetně 1 TB na online úložišti OneDrive, které bude průběžně navyšováno na neomezenou kapacitu. S předplatným se zákazníci stanou součástí více než 7,1 milionové komunity aktivních předplatitelů Office 365 pro domácnosti a Office 365 pro jednotlivce, a získají tak přístup k produktivitě na každém svém zařízení.

Dostupnost

Nové aplikace Office pro iPad a Office pro iPhone jsou k dispozici celkem v 29 jazycích ve 136 zemích. Aplikace běží na zařízeních iPad a iPhone s operačním systémem iOS 7.0 a vyšší. Registrace zájemců o preview verzi Office pro tablety Android je od dnešního dne zde.

Další článek: Finální verze Oculus Rift vyjde už za „několik“ měsíců

Témata článku: Dnešní den, Office, Office 2013, Navi, Systém předplatného, iPad Pro, iPad 2, Office 2007, Office 2010, Nový předplatitel, Apple.com

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší