Office 2000 SR-1a CZ

Microsoft ohlásil zveřejnění české a slovenské verze Office 2000 SR-1
Office 2000 SR-1a CZ
Očekává se, že SR-1 ještě urychlí nasazení Office 2000, které již nyní postupuje dvakrát tak rychle než u předchozí verze.

Česká pobočka společnosti Microsoft oznámila dostupnost české a slovenské verze Microsoft Office 2000 Service Release (SR-1) umožňující všem zákazníkům nasadit Office 2000 s nejnovějšími aktualizacemi.

Microsoft rovněž oznámil, že pouhých deset měsíců po uvedení Office 2000 na trh byl tento kancelářský soubor instalován na 17 % všech stolních počítačů používajících Office v obou zemích bývalé federace, což je dvojnásobné tempo akceptace oproti předchozí verzi. Celkem se od uvedení Office 2000 na trh prodalo již 250 000 licencí. Dostupnost aktualizace SR-1 a uvedení české verze operačního systému Windows 2000 představují další důvody rychlého nasazování ve velkých společnostech.

Dostupnost Office 2000 SR-1

Office 2000 SR-1 je soubor aktualizací a doplňků, vytvořených na základě zpětné vazby od uživatelů a v souladu se záměrem společnosti Microsoft dodávat nejnovější aktualizace v jedné pohodlné instalaci. Office 2000 SR-1 je rovněž certifikován pro Windows 2000.

Uživatelé Office 2000 si mohou českou verzi aktualizace SR-1 stáhnout zdarma z adresy http://officeupdate.microsoft.com/cze. Slovenská verze bude k dispozici od srpna na adrese http://www.microsoft.com/slovakia/office.

Disk CD-ROM lze objednat prostřednictvím informační linky společnosti Microsoft (02/21777222 nebo czinfo@microsoft.com) .

Outlook Security Update

Outlook Security Update nabízí účinnou ochranu proti makrovirům, jako např. I love you nebo Mellisa. Tato aktualizace je k dispozici samostatně, a to rovněž prostřednictvím serveru Office Update, http://officeupdate.microsoft.com/cze.

Váš názor Další článek: Hudba: Napster ještě dlouho on-line

Témata článku: Microsoft, Love, Nejnovější verze, Office 2013, Microsoft Security, Office 2007, Office 2010, Office, Microsoft Outlook, Update


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky