Odstartoval první slevový server zaměřený na děti se slevami až 90 procent

Odstartoval první slevový server zaměřený na děti se slevami až 90 procent

Hromadné nakupování na internetu se slevou se v Česku nově zaměřuje na dětský svět. První specializovaný server hromadných slev pro děti a jejich rodiče, Odmaminky.cz, nabízí od včerejšího dne slevy až 90 procent na volnočasové aktivity s dětmi, nejrůznější kurzy pro rozvoj dítěte, slevy dětského zboží a slevové akce pro rodiče a nastávající maminky.

Darina Noviková, zakladatelka portálu Odmaminky.cz, říká: “Současná nabídka na trhu hromadných slev je zaměřena spíše na mladší a bezdětnou generaci. Rozhodli jsme se proto tuto mezeru vyplnit a přiblížit možnost zvýhodněných hromadných nákupů na internetu také rodičům s dětmi a nastávajícím maminkám. Tito nás najdou také na Facebooku, kde budeme pravidelně informovat o nejnovějších slevách a zveřejňovat nejlepší fotografie z proběhlých akcí.”

Princip nakupování na serveru Odmaminky.cz je obdobný jako u většiny slevových serverů po vzoru amerického Grouponu. Pokud se najde dostatečné množství kupujících, je nabízené zboží či služba prodáno s výraznou slevou. Po uhrazení požadované částky – lze platit převodem nebo kartou – získají kupující voucher, který lze uplatnit po dlouhé období v rozmezí většinou tří až šesti měsíců. Odmaminky.cz rovněž nabízí možnost využít zakoupený voucher jako dárek. Slevy se na serveru obměňují každý den a jejich časová nabídka je omezena.

“První den provozu našeho serveru nás velmi mile překvapil. Nejen díky exkluzivní spolupráci s portálem eMimino.cz shlédlo naše stránky přes 3.700 návštěvníků a celkově se prodalo na88 voucherů. Vnímáme to jako jasný signál toho, že specializované slevy pro děti na českém trhu chyběly a že jsme se vydali správnou cestou,” říká Michal Trunkát, spoluzakladatel portálu Odmaminky.cz.

Cílem serveru Odmaminky.cz je mít především spokojené zákazníky, všichni dodavatelé jsou proto prověřováni a akce sestavovány tak, aby si na své přišli jak ti nejměnší, tak i jejich rodiče. V nejbližší nabídce zájemci naleznou například slevy od Holmes Place Academy, Maternity Care na těhotenské plavání v Aqauapalace Praha v Čestlicích, divadla GONG, restaurace Fama Grand nebo obchodu s těhotenskou módou Mamashop. Server rovněž nabízí věrnostní program, se kterým získají ti nejaktivnější nakupující rodiče slevy na další nákup a každý nakupující bonus za nákup a doporučení dalšího zákazníka.

Více informací na Odmaminky.cz nebo na stránkách Facebook.

Témata článku: Care, Grand, Mile, Voucher, Nastávající maminka, Požadovaná částka, Nakupování, První zájemce, Dostatečné množství, Správný rozvoj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí