Odolné notebooky GETAC v nabídce AT Computers

Odolné notebooky GETAC v nabídce AT Computers

Ostrava, 2. 8. 2007 – Společnost AT Computers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, oznámil rozšíření své produktové nabídky o odolné notebooky renomované značky GETAC.

Notebooky GETAC jsou odolné proti prachu i vodě. Proto se uplatňují jak v armádě, tak i v jiných oborech s vysokými nároky na odolnost a spolehlivost - stavebnictví, lesní správa, průmyslová výroba, bezpečnostní nebo rozvážkové služby. Jsou ideálním řešením pro práci v terénu, těžkých provozech a všude tam, kde již běžný notebook kvůli své konstrukci nestačí. Všechny notebooky GETAC jsou certifikována podle vojenských standardů MIL-STD 810F, případně i MIL-STD 461E.
   
Běžnými součástmi, které tato zařízení obsahují jsou, kromě výkonných procesorů Intel Pentium M a Intel Core Duo i displaye se zvýšeným jasem, nárazuvzdorné uložení součástí, kryté vnější porty, GSM modemy atd. Navíc mohou být vybaveny voděodolnou podsvícenou klávesnicí, vyhříváním pro venkovní teploty až do -20°C či čtečkou otisku prstu. To vše je zabaleno v pevných lehkých šasi z hořčíkových slitin a dodáváno se dvou- nebo tříletou zárukou. Notebooky je možno rozšiřovat a doplňovat dle přání zákazníka, díky flexibilním konfiguracím. 

Diskuze (1) | AMD vystrkuje růžky: Phenom už na 3,4 GHz

Témata článku: Notebooky, Renomovaný výrobce, Běžná součást, Tříletá záruka, Běžný notebook, Getac, Vysoká odolnost, Rozšířená záruka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší