Odborná veřejnost ocenila Microsoft SQL Server 2005

Databázová platforma Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition zvítězila v anketě odborného portálu Databázový svět.
Odborná veřejnost ocenila Microsoft SQL Server 2005

Praha – 9. ledna, 2007 - Databázová platforma Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition získala prestižní ocenění Databázový produkt roku 2006. Produkt ocenili čtenáři a odborná čtenářská veřejnost odborného portálu Databázový svět (www.dbsvet.cz), kteří hodnotili podporu vysokého počtu konkurenčních uživatelů. Hlasování probíhalo na přelomu října a listopadu. Výsledky byly vyhlášené na konferenci Databázový svět 2006, pořádané odborným portálem Databázový svět a Centrem pro výzkum informačních systémů.

V rámci čtenářské části soutěže bylo odevzdáno na 1 400 platných hlasů a ocenění získaly tyto produkty (s určením pořadí):

1.         MS SQL Server 2005 Enterprise Edition společnosti Microsoft

2.         Oracle Database 10g Release 2 Enterprise Edition společnosti Oracle

3.         Firebird 2

Již v minulosti získaly produkty Microsoftu dobré hodnocení v anketě Databázový produkt roku, loni skončil Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition na druhém místě v pořadí odborné poroty, v roce 2004 získala starší verze Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition první místo v čtenářské anketě v hodnocení podpory vysokého výkonu, vysoké dostupnosti a nepřetržitého provozu.

Váš názor | Google a nejčastější phishingové terče

Témata článku: Enterprise

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší