Ocenění pro APC

Společnost American Power Conversion ve třetím čtvrtletí získala po celém světě ocenění za své aplikace pro domácí elektroniku, stolní počítače, servery a firmy.
Ocenění pro APC

 PRAHA 31. října 2005- Společnost APC , světový dodavatel záložních technologií, získala ve třetím čtvrtletí na všech trzích široké uznání za své klíčové aplikace. Produkty firmy pro domácí elektroniku,  stolní počítače, servery, podnikové aplikace a datacentra opět předčily konkurenci díky inovaci, výkonnosti a spolehlivosti.

 

 „Společnost APC na celém světě nabízí ochranu napájení a řešení dostupnosti pro širokou paletu aplikací: od domácí elektroniky po výpočetní centra největších podniků,“ podotkl viceprezident společnosti APC pro marketing a komunikace Aaron L. Davis. „Skutečnost, že mnoho našich aplikací nadále získává velký počet ocenění na různých trzích jasně svědčí o tom, že naše investice, které jsou jedny z největších v odvětví, vyplývají z pochopení potřeb našich zákazníků. Zároveň díky nim vyvíjíme produkty, které nemají konkurenci. A zatímco děláme obrovské pokroky v nových oborech jako jsou datová centra, chlazení, audiovizuální technika a biometrická bezpečnost, máme radost z toho, že naše stěžejní nepřerušitelné záložní zdroje (UPS) jsou stále špička ve svém oboru.“

 

V kategorii „Ochrana před ztrátou dat a obnova dat“ výročních cen čtenářů časopisu Windows IT Pro se výrobky společnosti APC umístily na prvním a druhém místě v pod-kategorii NEJLEPŠÍ UPS. Naprostá většina čtenářů tohoto časopisu hlasovala pro řešení InfraStruXure od společnosti APC a zvolila je NEJLEPŠÍ UPS v kategorii „Ochrana před ztrátou dat a obnova dat“. Podle časopisu je revoluční architektura InfraStruXure od firmy APC „nejen tradiční UPS, ale i architekturou na požádání, která zajišťuje síťovou dostupnost...“ Produkt Smart-UPS od společnosti APC navíc získal v letošním hlasování druhé místo, takže společnost APC zaznamenala hned dvojnásobný úspěch na nejvyšších příčkách.

 

V Portugalsku pak časopis UpGrade označil InfraStruXure za „Výjimečný produkt“. V Rusku byla inovativní InfraStruXure s integrovanými napájecími články zvolena „Výrobkem měsíce“ v červencovém vydání časopisu PC Magazine. Podnikoví uživatelé v Indii vyhlásili firmu APC Nejlepší společností nabízející řešení pro napájení. Společnost APC získala toto označení třetí rok po sobě ve výročních „uživatelských cenách“ časopisu PC Quest.

 

      IT manažeři obsluhující datová centra, serverovny a skříně stále častěji řeší problémy s teplotou. Zkušební laboratoř CRN proto testovala distribuční jednotku vzduchu pro racky a odvod vzduchu pro racky od společnosti APC. Ve vydání magazínu CRN, které vyšlo 29. srpna, udělilo testovací centrum výrobkům firmy APC hodnocení „Doporučujeme“. „Zařízení představuje ideální řešení pro přecpané serverové skříně,“ uvádělo hodnocení.

 

     Celkový výkon společnosti APC ve třetím čtvrtletí vynesl firmě několik důležitých ocenění. Společnost byla šestý rok po sobě zařazena na prestižní žebříček InformationWeek 500 vydavatelství CMP Media, ve kterém jsou uvedeni nejinovativnější výrobci informačních technologií ve Spojených státech.

     

InformationWeek 500 již 17 let sleduje stav IT ve firmách. Má tak příležitost sledovat jejich strategii v klíčových technologických provozech. Firmy uvedené v tomto seznamu představují vzory technologické a organizační inovace. APC je tak letos mezi 500 společnostmi, které získaly uznání za IT inovace.

     

V Asii se firma APC stala „Nejpozoruhodnějším výrobcem ochran napájení pro počítače“ v sekci Metro Manila filipínských Cen za nejlepší marketing pro rok 2005. Akce, která se konala podruhé, ocenila společnosti za vynikající marketingové postupy. Společnost APC uspěla díky skvělému výkonu v mnoha marketingových kritériích, včetně vedoucího postavení na trhu, znalosti trhu, inovativních marketingových postupů, důvěry zákazníků a kvality produktů a služeb. Udělování cen organizovaly Filipínský institut pro úspěšný marketing, Asijský institut pro marketing, podnikání a prodej a časopis Marketing Magazine.

 

V oboru spotřební elektroniky a aplikací pro desktopy APC nadále dodává produkty, které jsou v souladu s potřebami zákazníků a překonávají konkurenci. Mezi výrobky pro ochranu napájení je nadále skvělou volbou Back-UPS od společnosti APC. Italský časopis PC Magazine dal Back-UPS CS 650 „pět hvězdiček z pěti“. Časopis TechnoNEWS v Rusku udělil výrobku Back-UPS CS 525 hodnocení „Doporučeno TechnoNEWS“. Recenze chválila cenu zařízení v poměru k jeho funkcím, promyšlenému designu a dobrým možnostem nastavení a sledování. V Indii se pak APC podle časopisu Electronics for You stala výrobcem „Nejlepších UPS“.

 

Společnost APC pro koncové uživatele a elektronická zařízení nevyrábí pouze tradiční UPS. Mnoho ocenění tak ve třetím čtvrtletí získaly i její další výrobky. Nedávno představený Usměrňovač napájení S-15 pro audiovizuální zařízení se podle časopisu Electronic House magazine stal „Produktem roku“. V čísle, které vyšlo v září 2005, magazín uvedl, že „APC vytvořila usměrňovač napájení/ochrany před přepětím, který obsahuje záložní baterii pro případ výpadku proudu. Nemusíte být zrovna počítačový nadšenec, abyste poznali zlepšení, které S-15 přináší výkonu celého systému. Domácí elektronika totiž stojí spoustu peněz a S-15 tuto investici dokáže ochránit!“ 

 

 

            Snažení společnosti APC na širokopásmovém trhu rovněž vyneslo společnosti ovoce v podobě místa na seznamu „Top 100 firem na trhu širokopásmových zařízení“ od časopisu Broadband Properties.

 

O společnosti American Power Conversion

Společnost  American Power Conversion (Nasdaq:APCC)(APC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, která má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila obrat z prodeje ve výši 1,7 miliard USD za rok 2004 a je společností, zařazenou v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Váš názor Další článek: Nový WinAmp 5.111 opravuje několik chyb

Témata článku: PC skříně, Quest, Aaron, Manila, UPS apc, Back Office, Třetí firma, UPS, Dobrá ovladatelnost, Skvělé řešení, UPS sledování

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší