Ocenění od IBM

15. března 2005
Získejte zdarma vstup na Linux Expo
Praha, 14. března 2005 – Česká pobočka softwarového gigantu IBM vyhlásila společnost DIGI TRADE Partnerem roku 2004. „Tento titul každoročně udělujeme partnerským společnostem za úroveň spolupráce, a to jak za jejich obchodní úspěchy, tak za přidanou hodnotu, kterou partner svým řešením přináší klientům, ale také společnosti IBM. Přidaná hodnota může být vyjádřena například zákaznickou spokojeností.“ vysvětlil Zdeněk Král, Client Relationship IBM.
Ocenění od IBM

Pan Zdeněk Lukeš, generální ředitel DIGI TRADE, který cenu převzal, k tomu dodává: „Jsem rád, že aplikace, které vytváříme na technologii Lotus Notes firmy IBM  již dnes slouží nejen velkým společnostem, ale také firmám menší a střední velikosti jako je například NAREX SAT, kde jsme dodali software, který podpoří procesní řízení společnosti se zaměřením na vztahový marketing a bude schopen uspokojovat další potřeby firmy v závislosti na jejím  rozvoji.“

Ocenění  PARTNER ROKU 2004 je dalším v řadě těch, které společnost DIGI TRADE sbírá za své úspěšné aplikace, obchodní úspěchy a svůj osobní přístup ke klientům.

Společnost DIGI TRADE vznikla v roce 1994. Zajišťuje služby zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Poskytuje řešení v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), správy dokumentů a informací (DMS), sdílení dat a aplikace pro pracovní skupiny a týmy (groupware), internet/intranet a bezpečnost IS. V oblasti podpory IS se DIGI TRADE soustřeďuje nejen na outsourcing a helpdesk, ale poskytuje také servisní služby při správě informačních systémů, správě sítí LAN/WAN nebo při řešení problémů, výpadků a havárií IS.

Vyhledávané je i autorizované školicí středisko, které poskytuje standardní kurzy pro uživatele, kurzy kancelářských systémů na míru, specializované kurzy pro IT profesionály, certifikační kurzy a testy standardní počítačové vzdělanosti i IT profesionálů s celosvětovou platností. DIGI TRADE rovněž dodává hardware a software, poskytuje poradenství v oblasti licencí software a na přání klientů provádí softwarový audit. DIGI TRADE má certifikát systému managementu jakosti ISO 9001. Od května 2004 je DIGI TRADE součástí nadnárodní skupiny firem PC-Ware (www.digi-trade.cz).

Váš názor Další článek: Získejte zdarma vstup na Linux Expo

Témata článku: Software, IBM, Bezpečnost, Digi, Trade, Kancelářské potřeby, Úspěšný test


Určitě si přečtěte

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF