Obří americké powerbanky Bluetti jsou ve slevě. Z německého skladu zdarma přijdou do Vánoc

Po úspěšných prodejních akcích Black Friday a Cyber Monday přichází americká značka Bluetti s vánoční nabídkou Christmas Deals 2021. Její power stations dočasně zlevňují o 100, 200, nebo dokonce 300 eur. Pokud tedy potřebujete pořádnou dávku energie na cesty, nebo kamkoliv, kde je to příliš daleko na prodlužovací kabel, máte ideální příležitost nakoupit.

Klepněte pro větší obrázek
Vánoční akce je rozvržená do dvou turnusů – první začal v pátek 10. prosince, druhá várka slev se chystá na pátek 17. prosince. Nabídku najdete na www.BluettiPower.eu

I přes relativní blízkost Vánoc, se nemusíte bát, že by to zásilka nestihla pod stromeček. Evropským zákazníkům totiž Bluetti zasílá z německého skladu. To mimochodem znamená, že uvedené ceny jsou konečné, už se k nim nepřičítá clo, daně, ani další poplatky. Dokonce i poštovné je zdarma.

Značka jde naproti evropským zákazníkům a poskytuje služby, na které jsou zvyklí. Základem je dvouletá záruka a po nákupu máte 30 dní na vyzkoušení – v této lhůtě lze zboží vrátit a získat své peníze zpět v plné výši.

Další článek: Statisíce routerů MikroTik nemají nainstalované aktualizace, hackeři je zneužívají k zapojení do botnetů