Objevte nový Aspire Happy ve čtyřech svěžích barvách

Objevte nový Aspire Happy ve čtyřech svěžích barvách

Blíží se léto, které s sebou přináší teplo, energii a oslňující jasné barvy. Ani Acer Aspire One Happy nezůstal stranou a přizpůsobil se této explozi života a radosti změněným vzhledem - přichází na trh v čerstvých svěžích příjemných barvách, které prozáří váš život atmosférou léta.

Blueberry Shake, Papaya Milk, Strawberry Yogurt a Banana Cream jsou čtyři nové odstíny, které vyvolávají představu léta, prázdnin a exotických nápojů. Pokud jste naladěni romanticky anebo chcete spíše udělat dojem, svěží barevné odstíny vyjádří vaši povahu.

Klepněte pro větší obrázek

Odstíny Papaya Milk a Banana Cream vyzařují optimismus, energii a štěstí, a tedy přinesou slunce do deštivých dnů. Uklidňující a jemné odstíny Blueberry Shake a Strawberry Yogurt vyvolávají vzpomínky na západy slunce a exotické prázdniny.

Dáváte přednost pestřejší kombinaci barev? Netbook Aspire One Happy můžete barevně sladit s bezdrátovou myší ve stejném odstínu anebo se můžete odvázat a vybrat si myš jiné barvy, a tak dosáhnout ještě veselejšího spojení.

Klepněte pro větší obrázek

Nový Aspire One Happy neunikne pozornosti. Víko je opatřeno lesklou povrchovou úpravou a ozdobeno texturou s kapkami vody. K představě léta a ovocných nápojů se hodí i design s vlnami, který vyjadřuje vaši touhu komunikovat a být v pohybu stejně jako vlnky na vodní hladině.

Ať už však netbook používáte doma či mimo domov, Aspire One Happy vás zbaví závislosti na kabelech až na osm hodin , a můžete tedy sledovat, co je nového na sociálních sítích, anebo dokončit školní projekt cestou v autobusu, zkontrolovat e-maily či surfovat bez omezení na internetu. Jestliže ho potřebujete na cestách dobít, síťový adaptér Acer MiniGo, který je o 40 % lehčí než předcházející 30W adaptéry, vás zbaví veškerých starostí, protože je vybaven výměnnými vidlicemi pro zapojení do zásuvky různých standardů.

Klepněte pro větší obrázek

Wi-Fi CERTIFIED™ a Fast Ethernet představují záruku, že budete stále online a zůstanete ve spojení s přáteli a rodinou. Můžete si vybrat, zda se připojíte prostřednictvím bezdrátové nebo pevné sítě. Navíc lze využít volitelné rozhraní Bluetooth® 3.0+HS ke sdílení fotografií a hudby s přáteli v několika sekundách. Pokud chcete hovořit tváří v tvář, oceníte webovou kameru Acer Crystal Eye a software Acer Video Conference Manager, který zlepšuje kvalitu obrazu a umožňuje okamžitě odesílat fotografie nebo dokumenty.

Klávesnice Acer FineTip má větší klávesy, které usnadňují psaní. Široké vícedotykové ukazovací zařízení v barvě víka zajišťuje jednoduché ovládání a je ideální pro přetáčení dokumentů, otáčení obrázků, zvětšování detailů a surfování – a to vše jen pouhým pohybem prstů. Aspire One Happy je prostě ideální k surfování na internetu a sledování multimédií.

Tenký a lehký Aspire One Happy je nenáročný společník. Jakmile ho uložíte do batohu nebo kabelky, sotva si ho už všimnete. A přesto je vybaven výborným 28mm (10.1”) displejem WSVGA s vysokým jasem a poměrem stran 16:9, který je ideální pro chatování na webu, surfování a videostreaming. Displej je podsvícený LED diodami zajišťujícími vyšší výkon a úsporu energie.

Aspire One Happy s vysoce výkonným a neobyčejně úsporným dvoujádrovým procesorem Intel Atom N570 je dodáván až s 1GB systémovou pamětí DDR3 a bohatým výběrem aplikací, které umožňují surfovat na internetu, sdílet fotografie a videa, poslouchat hudbu anebo v případě potřeby vyřešit náročnou školní úlohu – a to všechno najednou. Navíc Intel® Graphics Media Accelerator 3150 ve spojení s procesorem zajišťuje vynikající obraz. Pevný disk s velkou kapacitou až 320 GB a víceformátová čtečka paměťových karet usnadňují ukládání dat a pohodlné sdílení souborů.

Ať už se však nacházíme kdekoli, my všichni musíme přijmout odpovědnost za životní prostředí. Z toho důvodu byl při vývoji Aspire One Happy kladen důraz na udržitelnost. Inteligentní technologie řízení spotřeby ve spojení s ekologickými výrobními postupy umožnily vyvinout univerzální “zelený” počítač. Splnění směrnic RoHS a WEEE dokazuje, že při výrobě je používáno méně nebezpečných látek. Síťový adaptér Acer MiniGo zajistí na jedno nabití dostatek energie na celodenní provoz. Displej podsvícený LED diodami a nízkonapěťový procesor zaručují splnění požadavků Energy Star®.
 

Témata článku: Happy, Aspire, One X, Acer Aspire One, Cream, Blueberry, Shake, Rohs, Autobus, Crystal

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky