O2TV slaví 50 000 zákazníků

21.9.2007. Zájem o digitální televizi O2TV je mimořádný. To dokazuje i stále vyšší počet zákazníků, kteří tuto jedinečnou digitální televizi přes pevnou linku využívají. Jak potvrzují statistiky společnosti Telefónica O2 Czech Republic, počet uživatelů překročil v těchto dnech hranici 50 000. Služba byla uvedena na trh 1. září 2006 a za pouhý rok jejího fungování dokázala, že pevná linka není pro zákazníky jen symbolem hlasových a internetových služeb, ale představuje také zdroj televizní a filmové zábavy. Digitální televize O2TV totiž nabízí nejen širokou škálu televizních a rozhlasových kanálů, ale také stovky filmů, dokumentů (i ve 3D), seriálů a pohádek. V poslední době zprostředkovává v přímých přenosech zápasy hokejové O2 extraligy a připravuje další převratné novinky.

"Obrovský zájem o službu O2TV ze strany nových i stávajících zákazníků nás velice těší. Inovací produktů O2 Internet ADSL, digitální televize O2 TV a představením nových konvergovaných služeb v podobě balíčků kombinujících volání z pevné a mobilní sítě, vysokorychlostní připojení k internetu a televizi po pevné lince se nám podařilo zvýšit počet nových aktivací, a snížit tak pokles v oblasti pevných linek,"říká Simon Burckhardt, výkonný ředitel pro marketing rezidenčního segmentu společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: " V nedávné době jsme například rozšířili k radosti všech filmových a sportovních příznivců programovou nabídku. Také jsme uzavřeli spolupráci s významnými hollywoodskými studii Warner Brothers a The Walt Disney Company a rozšířili tak značně počet filmových titulů ve Videotéce, zákazníci se s námi skutečně nenudí."
Odměna pro 50 000 zákazníka

U příležitosti dosažení tohoto významného počtu zákazníků se společnost Telefónica O2 rozhodla odměnit 50 000. zákazníka. Paní Martina Poráčová z Libochovic se stane majitelkou nového LCD televizoru. "Je to pro mě milé překvapení, o pořízení digitální televize jsme uvažovali již delší dobu zejména s ohledem na plánované vypnutí analogového pozemního vysílání. Při výběru nejlepší alternativy hrála roli skutečnost, že již využíváme od O2 vysokorychlostní internet a nabídka služby O2 Trio tak byla logickou volbou".

Od září 2007 spolupracuje Telefónica O2 s největšími hollywoodskými studii The Walt Disney Company a Warner Brothers. Zákazníci se tak mohou těšit na zbrusu nové filmové tituly, které obě nadnárodní společnosti uvedly v České republice do kin nebo do video distribuce. Do nabídky virtuální videopůjčovny přibudou například vynikající počítačově animovaný film Auta, filmový trhák Piráti z Karibiku - Na konci světa, animovaný oscarový titul Happy Feet, krimi komedie Dannyho parťáci 3 nebo světový megahit Harry Potter a Fénixův řád. Díky přístupu do filmových katalogů obou významných studií se Videotéka rozšíří každoročně o dalších 60 nových filmů.

Od 1. září 2007 doplnila stávající programové nabídky služby O2TV nová základní nabídka O2TV Sport a dvě doplňkové nabídky O2TV Sport Plus a O2TV Filmy Plus. Nová programová nabídka O2TV Sport je určena především všem sportovním nadšencům.V nabídce jsou kromě standardních českých kanálů zahrnuty také Galaxie sport, Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sports Channel, Motors TV, NASN a ESPN Classic a také přístup k přímým přenosům vybraných zápasů O2 extraligy a k archivu odehraných zápasů.

Váš názor Další článek: Sony VAIO NR: levné a výkonné notebooky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,