O2TV nabízí zákazníkům nové zážitky - 3D filmy

O2 TV kromě stovek filmů, desítek televizních kanálů a rozhlasových stanic od nynějška nabízí zákazníkům další převratnou novinku - 3D filmy přímo na televizní obrazovce. Od začátku dubna tak mohou zákazníci sledovat ve formátu 3D a za pomoci speciálních 3D brýlí atraktivní dokumentární filmy.
O2TV nabízí zákazníkům nové zážitky - 3D filmy

" O2 TV, televize poskytovaná prostřednictvím pevné linky v digitální kvalitě, má již více než 25 000 zákazníků. Kromě největší nabídky zahraničních i českých filmů nabízených v sekci Videotéka, ze které si zákazníci mohou filmy objednávat, rozšiřujeme nyní nabídku o 3D filmy. O2 je jedinou televizní platformou nabízející 3D filmy českým zákazníkům. Díky ní si diváci mohou filmové triky, které byly dříve k vidění pouze v kinech, vychutnávat v pohodlí domova," uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Od začátku měsíce dubna 2007 tak zákazníci služby O2 TV mohou sledovat úvodní řadu atraktivních dokumentárních filmů, a to jak přírodopisných, tak i filmů zaměřených na cestování. Tato řada obsahuje několik dokumentů v délce 30 až 60 minut nahraných ve formátu 3D (například filmy Safari Indonésie, Vanuatu, Egypt, Malajsie, Namibie a Omán).

Váš názor Další článek: Anatomie Radeona X2900 XTX na spoustě fotografií

Témata článku: Televize O2, Vanuatu, Film, Filmy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší