O2TV má 20 000 zákazníků

Zájem o novou a jedinečnou službu televize přes pevnou telefonní linku je obrovský. Již dnes se přehoupl přes 20 000 uživatelů a nové zaslané objednávky potvrzují další mimořádný zájem! První integrovaný operátor, společnost Telefónica O2 Czech Republic, představila 1. září 2006 jedinečnou službu pod názvem O2TV.
O2TV má 20 000 zákazníků

Díky ní se poprvé v České republice stala pevná linka synonymem nejen pro hlasové a internetové služby, ale i televizní a filmovou zábavu. Svým zákazníkům totiž přináší stovky filmů a široký výběr kanálů a rozhlasových stanic jak s lokálními, tak i renomovanými zábavními studii, televizemi a rozhlasovými stanicemi.

„Zájem o O2TV mezi zákazníky předčil všechna naše očekávání. Za pouhých pět měsíců jejího fungování si O2TV zřídilo již více než 20 000 zákazníků. Ti se brzy naučili, že pevná linka už není jen o telefonování nebo pro přístup na internet přes vysokorychlostní ADSL, ale také, že pro ně představuje televizní zábavu a filmy, které si mohou sami ovládat. Žádný jiný telekomunikační operátor v České republice dosud nenabídl takovou vysokou kvalitu služby a bohatost benefitů jako O2“, uvedl Andrej Torriani, marketingový ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Váš názor Další článek: Lenovo hlavním sponzorem AT&T Williams F1

Témata článku: Internet, Filmové studio, Pevná linka, Televize O2, Zábava, Benefit

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší