O2 prodlužuje úspěšnou akční nabídku na rychlý internet

do konce června mohou stávající i noví zákazníci O2 využít akční nabídku na rychlejší internet založený na technologii VDSL. Stávající zákazníci ho získají bez navýšení ceny, kterou aktuálně za Internet na doma platí. Noví zákazníci mohou využít zvýhodněné ceny tarifů. I nadále si lze na stránkách www.zrychlujeme.cz ověřit dostupnost a možnou rychlost Internetu na doma a soutěžit o zajímavé ceny včetně iPad2 .

„K prodloužení akční nabídky jsme se rozhodli na základě velkého zájmu našich zákazníků. Počet žádostí o zrychlení internetu předčil naše očekávání a my nyní děláme maximum proto, abychom jim vyhověli. Jen za první tři týdny využilo nabídku rychlého internetu přes 40 tisíc stávajících a nových zákazníků,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Noví zákazníci O2 si mohou pořídit internetové připojení s rychlostí stahování dat až 25 Mb/s za 600 Kč měsíčně. Nižší tarif s rychlostí stahování dat až 16 Mb/s je vyjde jen na 500 Kč za měsíc. Ke službě je potřeba pořídit si nový modem, který noví zákazníci získají za 999 Kč včetně DPH. Podmínkou využití akční nabídky je sjednání závazku na 12 měsíců.

Stávající zákazníci získají rychlejší internetové připojení za stejnou cenu, kterou v současné době platí za využívání Internetu na doma. Při sjednání závazku na 12 měsíců dostanou potřebný modem za 1 Kč.

Tarif

Akční měsíční cena na rok

(do 30.6.2011)

Standardní měsíční cena

Rychlost stahování dat

Rychlost odesílání dat

Internet Optimal

500 Kč

750 Kč

Až 16 Mb/s

až 1 Mb/s

Internet Aktiv

600 Kč

850 Kč

Až 25 Mb/s

až 2 Mb/s

Další článek: Nejlepší program pro osobní plánování

Témata článku: , , , , , , ,