O2 přináší přímé přenosy ELH přes internet i v mobilním telefonu

O2 přináší přímé přenosy ELH přes internet i v mobilním telefonu

O2 extraliga ledního hokeje vstupuje do své sedmnácté sezóny a s ní opět přichází spousta novinek pro hokejové fanoušky. I letos připravilo O2 tři možnosti sledování zápasů z celkem deseti extraligových stadionů. Pokud se tedy někomu nepodaří vychutnat si utkání přímo na stadionu, může ho zhlédnout na internetu, v mobilu nebo v digitální kvalitě ve své O2 TV. Ta navíc nabízí službu Archiv O2 ELH, ve kterém jsou uchovávány odvysílané zápasy ELH až několik týdnů zpětně.

O2 extraligu ledního hokeje lze tedy sledovat prostřednictvím:

O2 TV

Všichni zákazníci, kteří si aktivují základní nabídku O2 TV Sport nebo nadstavbový balíček Sport plus, získají automaticky zdarma také přístup k extraligovým přenosům. Deset zvláštních programů nabízí všechny zápasy, které hrají vybrané extraligové kluby na domácím ledě v průběhu celé sezóny - základní části, play off, play out i baráže. Zákazníkům, kteří si předplatili základní nabídku O2 TV Sport nebo nadstavbový balíček Sport plus v minulosti, budou extraligové přenosy rovněž zdarma automaticky aktivovány, a to od prvního kola, které se letos hraje 9. září 2009.

Přenosy z jednotlivých stadionů budou v rámci O2 TV vysílány na těchto kanálech:

Číslo kanálu Název kanálu
75 Bílí Tygři Liberec
76 BK Mladá Boleslav
77 HC Plzeň 1929
78 HC Eaton Pardubice
79 HC Mountfield
80 HC Slavia Praha
81 HC Sparta Praha
82 HC Vítkovice Steel
83 HC Energie Karlovy Vary
84 PSG Zlín

Mobilní telefon

I letos mají hokejoví fanoušci z řad zákazníků O2 možnost sledovat zápasy on-line prostřednictvím mobilu. Na mobilním portálu O2 mobil stačí kliknout v sekci "Video" na "Hokej TV". Mobilní portál O2 mobil opět nabídne zdarma v sekci "Zprávy a sport" pod položkou "O2 Hokej" aktuální výsledky a informace o průběhu jednotlivých utkání. Samozřejmostí bude rozsáhlé zpravodajství, výsledky a zajímavé soutěže na stránkách O2hokej.cz.

Všechny výsledky, zápasové statistiky a aktuální tabulku z O2 extraligy je také možné nechat si zasílat v 1 MMS přímo do mobilu. Dále mohou zákazníci využít MMS službu ELH Souhrn kola, kde se dozví souhrn utkání včetně střelců branek, nahrávačů, sestav a aktuální stav po odehraném kolu. Pro aktivaci služby stačí poslat SMS ve tvaru A ELH na 999888. Službu lze kdykoliv odhlásit pomocí SMS ve tvaru D ELH na stejné číslo. Aktivační i odhlašovací SMS jsou zdarma, cena jedné příchozí MMS je 6,90 Kč včetně DPH.

Internet

Portál www.hokej.cz ve spolupráci s O2 nabídne všem možnost sledovat přímé přenosy na www.tv.hokej.cz zcela zdarma. To je v porovnání s ostatními portály, které nabízejí jenom textové on-line přenosy, velmi atraktivní nabídka nejen pro hokejové fanoušky.

Na stadionech

I v letošní sezóně budou moci příznivci českého hokeje získat nebo vyhrát zajímavé ceny přímo na stadionech.

Hned se začátkem O2 extraligy je pro fanoušky, kteří přijdou podpořit svůj tým na první domácí utkání, připravený dárek v podobě hokejového DVD se sestřihem nejzajímavějších okamžiků z extraligové sezóny 2008/2009. DVD budou přímo před stadióny rozdávat hostesky O2 ve dnech 9. a 11. září.

V průběhu sezóny se stejně jako minulý rok rozjede soutěž "Místo na střídačce", kdy fanoušci získají možnost prožít se svým oblíbeným týmem jedno utkání přímo na střídačce a poznat tak radost z vítězství nebo hořkost porážky jako opravdový člen týmu.

O2 Extra

Pro zákazníky O2 je opět připravena nabídka vstupenek na zápasy ELH nejen v O2 areně, ale i na ostatních stadionech zdarma. Své vstupenky si mohou zákazníci rezervovat na stránkách www.O2extra.cz v sekci Moje Extra. Na tomto portále budou také v průběhu celé sezóny probíhat soutěže o zajímavé ceny spojené s hokejem.

Další článek: Reklamy na Windows 7: nízkorozpočtové a natočené foťákem (3× video)

Témata článku: Základní možnost, Zajímavá služba, O2 mobilní telefony, Sparta, Zajímavé číslo, Arena, Mladá Boleslav, Steel, MMS, Eaton, Mobilní telefony liberec, Zajímavý dárek, Sporty, Základní stránka, LED TV, Extra


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 62Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu