O2 modernizuje internetové stránky technické podpory

O2 modernizuje internetové stránky technické podpory

Společnost Telefónica Czech Republic spouští novou podobu internetových stránek technické podpory. Na nové adrese www.o2techzona.cz nyní všem uživatelům stránky nabídne atraktivnější design a srozumitelnější strukturu, která usnadní orientaci. Rozšíří se také jejich obsah a přibudou nové funkce.

Stránky technické podpory jsou nově součástí hlavního webu www.O2.cz. Díky tomu mají nový design a jednodušší orientaci. Dochází také k rozšíření obsahu sekce Wi-Fi či jednotlivých služeb. Přibude nová sekce O2 Guru, která umožní přímo na stránce přehrávat videonávody k používání a nastavování vybraných O2 služeb. V sekci Hardware je nově možné filtrovat zařízení podle roku zahájení jejich prodeje.

Do budoucnosti Telefónica plánuje další změny, které povedou ke zlepšení uživatelské zkušenosti návštěvníků stránek technické podpory a tedy ke zvýšení zákaznické spokojenosti.

Původní adresa www.techzona.cz zůstává pro uživatele i nadále funkční. V případě technických dotazů mohou uživatelé také využít online tým našich O2 Guru na Facebooku a Twitteru. Případně mohou v O2 Fóru diskutovat s ostatními uživateli služeb.

Další článek: Slavíme 100. Zprávy Živě, připomeňte si moderátorky

Témata článku: Nová sekce, Nový design, Zvýšený obsah, Guru

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší