O2 Internet Expres navyšuje datové limity

Společnost Telefónica O2 Czech Republic opět vylepšuje službu O2 Internet Expres. Nově od 20. prosince 2006 navyšuje datové FUP limity u služby O2 Internet Expres pro své stávající i nové zákazníky a to při zachování původní ceny. Datový limit bude jako vánoční dárek plošně navýšen všem uživatelům O2 Internet Expres v jeden okamžik, takže zákazníci nemusí o zvýšení limitu žádat.
O2 Internet Expres navyšuje datové limity

„Snažíme se nabízet našim zákazníkům vždy ty nejlepší služby a s tím souvisí i jejich průběžné vylepšování. V únoru jsme u služby O2 Internet Expres razantně navýšili přenosové rychlosti, nově díky vyšším datovým limitům budou moci naši zákazníci plnou rychlostí přenést až třikrát více dat než dosud. Nové limity představují neomezený vysokorychlostní internet pro většinu zákazníků. Věříme, že opětovné vylepšení komfortu služby O2 Internet Expres naši zákazníci ocení,“ říká Andrei Torriani, výkonný ředitel marketingu společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Datové limity O2 Internet Expres se mění následovně:

Služba původní limit:
(GB/zúčtovací období)

nový limit:
(GB/zúčtovací období)

O2 Internet Expres 512 1 3

O2 Internet Expres 2048 8 12

O2 Internet Expres 3072 12 20

O2 Internet Expres 4096 20 30

Služby vysokorychlostního internetu jsou v současné chvíli přístupné na více než 97 % všech pevných linek společnosti Telefónica O2 Czech Republic.


Kontakt pro další informace:
MARTIN ŽABKA
tiskový mluvčí
tel: 800 163 342 (800 1 MEDIA)
fax: 271 469 896
e-mail:
public.relations.cz@o2.com
http://www.cz.o2.com/

O společnosti Telefónica O2 Europe

Společnost Telefónica O2 Europe zahrnuje kromě sítí mobilních operátorů ve Velké Británii a Irsku i fixní a mobilní sítě v Německu a České republice. Všichni tito operátoři se vůči svým rezidenčním zákazníkům prezentují pod značkou ‚O2’. Společnost nedávno získala i licenci na provozování mobilní sítě na Slovensku, kde plánuje spuštění služeb na rok 2007. Telefónica O2 Europe je vlastníkem 50% podílu ve společných podnicích Tesco Mobile ve Velké Británii a Tchibo Mobilfunk v Německu. Zároveň je 100% vlastníkem společnosti Be, vedoucího poskytovatele fixních širokopásmových služeb ve Velké Británii. Do skupiny navíc patří i operátor fixních a mobilních služeb na ostrově Man – společnost Manx Telecom a společnost O2 Airwave, která dodává zabezpečenou digitální komunikaci složkám záchranného systému a dalším veřejným organizacím.

Telefónica O2 Europe je součástí skupiny Telefónica a sídlí ve Slough ve Velké Británii, má 37 milionů zákazníků fixních a mobilních služeb.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení.

Společnost ve významném rozsahu působí ve 23 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje 196 milionů.

Veškeré akcie společnosti Telefónica jsou kotované na burze a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů. Základní kapitál je v současnosti rozdělen mezi 4 921 130 397 kmenových akcií obchodovaných na španělské burze (Madrid, Barcelona, Bilbao a Valencie) i na burzách v Londýně, Paříži, Frankfurtu, Tokiu, New Yorku, Limě, Buenos Aires a São Paulu.

O společnosti Telefónica O2 Czech Republic, a.s

Telefónica O2 Czech Republic, a.s., je prvním integrovaným operátorem v České republice, který vznikl 1. července 2006 spojením nejvýznamnějšího provozovatele pevných linek, ČESKÉHO TELECOMU, a.s., a nejsilnějšího mobilního operátora, Eurotel Praha, spol. s r.o., do jedné telekomunikační společnosti. Společnost dnes provozuje téměř osm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě.

Telefónica O2 Czech Republic nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně unikátních sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica O2 Czech Republic nabízí také největší síť WiFi hotspotů v zemi.

V rámci mezinárodní skupiny Telefónica patří Telefónica O2 Czech Republic ke skupině O2. Právě značku O2 firma využívá pro všechny své marketingové aktivit. Ta je ve veškeré komunikaci podpořena značkou mateřské společnosti Telefónica.

Diskuze (1) Další článek: IT byznys: Amerika spouští obdobu českého projektu IZIP

Témata článku: Internet, Europe, Czech Republic, Velká Británie, Buenos Aires, Pevná linka, Madrid, Mobilní operátor, Limit, Velká Británie, Velká skupina, Valencia, Tesco Mobile

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší