O2 Duo s internetem na doma – dva měsíce za korunu

O2 Duo s internetem na doma – dva měsíce za korunu

Další výhodnou nabídku připojení k rychlému internetu včetně volání mohou nyní využít zákazníci Telefónica O2. Firma je vybízí: " Poříďte si v červnu domů internet a v balíčkuO2 Duo k němu každý měsíc dostanete 300 volných minut na volání. První dva měsíce Vám navíc dáme za korunu."

"Zákazníci už nemusí běhat za internetem do kaváren nebo si vyhledávat soukromé informace pod drobnohledem nadřízeného a kolegů v pracovní době. S naší nabídkou výhodných balíčků služeb si mohou bez obav z vysokých pořizovacích a provozních nákladů opatřit internet domů. Oba balíčky navíc přinášejí každý měsíc několik hodin volání z pevné linky zdarma a možnost zřídit si snadnou cestou bezdrátové pokrytí celé domácnosti. Nemusíse přitom obávat žádných stavebních úprav ani složité instalace," uvádí Jan Karas, ředitel marketingu pro spotřebitelský segment Telefónica O2.

Při objednání vysokorychlostního internetu O2 Internet ADSL v balíčku služeb O2 Duo, získají všichni zákazníci O2 Internet ADSL 2 Mb/s a nový tarif Volám Basic na první dva měsíce za 1 korunu. Nový tarif O2 Volám Basic přináší 300 minut volání z pevné linky měsíčně zdarma kdykoliv po celý den a na všechny pevné linky v ČR.

Pro zájemce o vysokorychlostní internet O2 Internet ADSL ve výhodném balíčku služeb O2 Trio je tu nabídka prvních dvou měsíců provozování služeb za pouhou 1 korunu. S balíčkem O2 Trio získají nejen O2 Internet ADSL 2 Mb/s, ale také digitální televizi O2TV a 800 minut volání z pevné linky měsíčně zdarma. Po skončení promo nabídky tak ušetří za jeden měsíc 138 Kč.

Aktivace obou balíčků vyjde zákazníky při závazku na 12 měsíců na 1 korunu, a to včetně pořízení nové pevné linky. Wi-fi modem pořídí za 599 Kč včetně DPH.

Témata článku: Internet, První minuta, Basic, Pevná linka, Linka, Nový dům, Nová linka, Trio, Televize doma, Celý dům, První měsíc, První zájemce, Televize O2, První zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje