O2 a Asus uzavřeli partnerství

O2 a Asus uzavřeli partnerství

Telefónica Czech Republic připravila pro zákazníkyspeciální nabídku, jak si výhodně pořídit připojení k internetu. Každý zákazník, který siv prodejní síti značky Asuszakoupíjakýkoliv notebook, netbook nebo tablettohoto předního výrobce počítačů, získá voucher na20% slevuna měsíční paušál tarifů internetového připojení – jak mobilního, tak pevného. Nabídka platí do 31. prosince 2011.

„Rozhodnutí uzavřít dlouhodobé partnerství se společností Asus, jedním z nejvýznamnějších prodejců notebooků, je pro nás logickým krokem. Potenciál počítačů a tabletů je možné plně využít jen s kvalitním a rychlým internetovým připojením. Proto v jednom balíku zákazník dostane kvalitní notebook i voucher na slevu internetového připojení prostřednictvím naší Chytré sítě. Sleva se vztahuje ke všem notebookům, netbookům a tabletům Asus,“říká Jiří Dvorjančanský, marketingových ředitel společnosti Telefónica Czech Rebublic.

Mobilní internet

Při pořízení jakéhokoliv notebooku Asus a některého z paušálních tarifů mobilního internetuzískají zákazníci 20% slevu na dva roky používání paušálního tarifu. Například při pořízení tarifu O2Mobilní Internet Standard tak ušetří za uvedenou dobu 2 400 Kč. Pokud si sjednají nový závazek na dva roky, dostanou potřebný USB modem za 1 korunu. Standardní cena modemu je 995 Kč.

Ke všem notebookům Asus mohou zákazníci výhodně pořídit taképředplacený mobilní internet. Za O2Mobilní internetu sadu, která obsahuje datovouSIM kartu, modem a pět týdnů surfování zdarma zaplatí pouhých 295 Kč oproti standardní ceně 995 Kč. Pokud má zákazník notebook s vestavěným modemem, stačí si poříditdatovouSIM kartuse třemi měsíci internetu zdarma za 1 korunu.

Internet na doma

Paušální tarify pevného připojení získají zákazníci po dobu jednoho roku také za zvýhodněných podmínek. V případě pořízení rychlého tarifu Internet Active zaplatí zákazník 480 Kč měsíčně, u tarifu Internet Optimal pouze 400 Kč měsíčně. Podmínkou je nové sjednání závazku na jeden rok. Voucher nelze uplatnit v kombinaci s akční nabídkou tarifu Internet Optimal za 400 kč měsíčně. Potřebný modem vyjde zákazníka při objednání v O2 e-shopu do 30.6.2011 na 1 korunu.

Slevový voucher

Sleva je uplatňována prostřednictvím voucheru s unikátním kódem, přiloženého k nakoupenému notebooku, netbooku nebo tabletu. Platnost voucheru je do 31. ledna 2012. Sleva může být využita pouze jednou, a to ve všech O2 prodejnách, na www.o2.cz/asusnebo na zákaznické lince 800 02 02 02.

Další článek: Google pracuje na WebRTC. Umožní videotelefonii přímo v prohlížeči

Témata článku: Mobilní číslo, Rychlé připojení, Telefonní číslo, Kvalitní čip, Voucher, Optimal, O2 mobilní telefony

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší