NX CAM Express zvyšuje efektivitu CNC strojů

Společnost UGS, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila uvedení nového programu produktu NX CAM Express. Tento program klade důraz na ucelený CAM systém s podporou nejnovějších technologií CNC strojů.
NX CAM Express zvyšuje efektivitu CNC strojů

Aplikace NX CAM Express jako klíčová část portfolia UGS Velocity Series nabízí uživatelům výkonné nástroje pro NC programování za přijatelnou cenu. Produkt nabízí výrobcům a prodejcům strojního vybavení funkce pro vysokorychlostní obrábění, 5osé obrábění, programování multifunkčních obráběcích nástrojů a výkonné nástroje pro programování automatizovaných úloh.

Investice do do nové technologie zpravidla přináší výrobci okamžitý návrat investic (ROI). UGS spolupracuje s výrobci, a zajišťuje tak efektivitu svého CAM systému, který napomáhá dokonalému využití nejnovějších strojů.

Tato spolupráce umožňuje UGS dodávat CAM systémy podporující nejnovější CNC stroje spolu s post-processingem, dále umožňuje řízení a konfigurace strojů, a to společně s podporou zákazníků pro dosažení jejich nejvyšší možné produktivity.

„Naši zákazníci si pořizují nejnovější strojní technologie, aby získali výkonnost zajišťující jejich zisk," řekl Tom Glisczinski, president Applied CIM (UGS partner). Tyto vlastnosti jsou realizovány pomocí optimalizačního procesu, NC programováním a sofistikovaným přístupem prodejce. NX CAM Express společnosti UGS se nám jeví jako nejschopnější a nejkomplexnější systém skýtající našim zákazníkům možnost zúročení jejich investic do strojního vybavení."

Program pro "zvýšení efektivity strojního vybavení“ se zaměřuje na podporu výrobců, kteří mohou s jeho pomocí dosáhnout vyšší výkonnosti strojů zvýšením jejich využití a optimalizací pro technologické procesy, pro které byly původně zakoupeny. To je důležité pro klíčová odvětví průmyslu včetně:

  • Výroby forem a výlisků pomocí vysokorychlostních strojů. Investice do vysokorychlostních obráběcích strojů vyžaduje NC programy, které jsou schopny efektivně řídit nové stroje. NX CAM Express umožňuje kvalitní programování a optimalizaci vysokorychlostního hrubování a dokončovacích operací.
  • V průmyslu výroby strojů je v případě správného nasazení multifunkčních obráběcích center možnost rapidně snížit čas nutný pro výrobu produktu. Tyto vysocevýkonné víceosé stroje vyžadují komplexní naplánování a naprogramování procesu obrábění. NX CAM Express zajišťuje synchronizaci a simulaci navrženou speciálně pro tyto stroje.
  • Pro výrobu geometricky složitých dílů je klíčové použití 5-osého obrábění. Použití pětiosých obráběcích strojů je zcela zásadní při efektivním obrábění složitých leteckých či lékařských dílů. NX CAM Express poskytuje vynikající možnosti 5-osého NC programování ušitého na míru těmto technologiím.

 

Váš názor Další článek: Microsoft uvádí novou řadu produktů System Center

Témata článku: Programování, Efektivní využití, Nejvyšší čas, Letecký průmysl, Express, Stroj, Nejvyšší zisk, Nejnovější technologie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší