Novým ředitelem slovenské pobočky společnosti Xerox se stal Karel Schöppel.

Praha, 21. března 2005 – Karel Schöppel byl po více než desetiletém působení v české pobočce Xeroxu jmenován ředitelem společnosti Xerox Slovak Republic. Na tento post odchází z pozice manažera divize papíru a spotřebního materiálu pro Českou a Slovenskou republiku. Pod jeho vedením tato divize dosáhla rekordních výsledků v historii české a slovenské pobočky. Nově bude za tuto divizi zodpovědný Michal Nevrkla.
Novým ředitelem slovenské pobočky společnosti Xerox se stal Karel Schöppel.

V nové pozici bude mít Karel Schöppel na starost péči o celkové tržby, profity jednotlivých cílových skupin a kontrolu celkového stavu obchodu ve slovenské pobočce. Zároveň bude zodpovědný za přímý i nepřímý prodej, zvyšování tržní hodnoty akcií a další posílení postavení společnosti Xerox Slovak Republic na slovenském trhu.

Karel Schöppel vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, obor analytická chemie. Ve společnosti Xerox prošel řadou zajímavých funkcí, jako např. výkonný obchodní zástupce, manažer nepřímého prodeje a v neposlední řadě manažer divize papíru a spotřebního materiálu pro Českou a Slovenskou republiku. Karel Schöppel je ženatý a má tři děti. Mezi jeho koníčky patří aktivní sport a rodina.

„Ve své nové roli chci klást důraz na porozumění potřebám zákazníků na všech úrovních slovenského trhu,“ komentoval své jmenování Karel Schöppel, nový ředitel slovenské pobočky společnosti Xerox. „Za určitou konkurenční výhodu považuji také znalost místního prostředí a svůj kladný osobní vztah ke Slovensku, kde mám mnoho přátel.“

Jeho nástupce na postu manažer divize papíru a spotřebního materiálu, Michal Nevrkla, vystudoval Anglo-American College, ekonomicky zaměřený obor Business Administration. Zároveň absolvoval program MBA na manažerské fakultě univerzity ESMA Barcelona v Praze. V společnosti Xerox Czech Republic, kde působí již pátým rokem, doposud pracoval na pozici obchodního manažera a produktového specialisty. V nové funkci ho čeká  celková zodpovědnost za vedení divize papíru a spotřebního materiálu pro Českou a Slovenskou republiku s cílem dalšího rozvoje této divize.

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.

Váš názor Další článek: Mpio One - tři multimediální přehrávače v jednom

Témata článku: Profit, Divize, Barcelona, Mba


Určitě si přečtěte

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

** Windows 10 je na trhu 5 let, ale pořád má velké rezervy ** Ani desátá velká aktualizace, která vyjde na podzim, je nevyřeší ** Štvou nás Windows Update, Store, Nastavení atd.

Lukáš Václavík | 147

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu