Nový Wi-Fi Router ZyXEL P-320W – skvělé řešení za málo peněz nabízí bezpečný a rychlý přístup na internet pro každého

Router ZyXEL P-320W 4-v-1 zahrnuje (SPI) firewall a ochranu sítě proti DoS útokům (Denial of Service). Zařízení dále nabízí 64/128bitové WPA kódování signálu a autentifikační schémata a ZyXEL OTIST pro automatické nastavení nejvyšší úrovně bezpečného přenosu dat.
Nový Wi-Fi Router ZyXEL P-320W – skvělé řešení za málo peněz nabízí bezpečný a rychlý přístup na internet pro každého

Praha, 30. ledna 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení uvádí cenově zajímavé řešení, navržené zejména pro nejširší využití v domácnostech a malých kancelářích. Nový ZyXEL P-320W je čtyřportový switch s firewallem pro bezpečnou správu malé sítě připojené na internet. Zařízení slouží také jako Access Point – podporuje standard pro bezdrátový přenos dat IEEE 802.11g. Díky vestavěnému firewallu SPI (Stateful Packet Inspection), zajistí P-320W spolehlivou ochranu pro všechny uživatele využívající internetové připojení. 

Nastavení úrovně zabezpečení bez odborné pomoci

Proč je šifrování tak důležité? Zejména proto, že právě bezpečnostní prvky zabraňují neautorizovaným a neznámým uživatelům využívat vaše internetové připojení. Vedle toho P-320W ochrání osobní a soukromé informace o vaší síti. Díky exkluzivní technologii „OTIST“ (One-Touch Intelligent Security Technology) lze stisknutím jediného tlačítka na routeru šifrovat data přenášená mezi ZyXEL P-320W a jinými bezdrátovými kartami ZyXEL s podporou technologie „OTIST“. 64/128bitové WPA kódování signálu a autentifikační schémata spolu se  ZyXEL „OTIST“ automaticky nastaví nejvyšší úroveň bezpečného přenosu dat.

Zahrňte vaší domácí síť bezpečností 

Stejně jako plně vybavené širokopásmové zařízení, nabízí P-320W plnohodnotný firewall poskytující vysoký standard bezpečnosti, jaký je běžný u administrátorů spravujících podnikové sítě: Jako odpověď na časté síťové útoky obsahuje ZyXEL P-320W vedle excelentní ochrany prostřednictvím firewallu také ochranu proti DoS útokům a zabudovaný SPI, které napomáhají zajistit vysokou bezpečnost a chrání uživatele před útoky hackerů. P-320W umožňuje nastavit jedno VPN spojení a zajistit tak bezpečný přístup na internetu.  

O společnosti ZyXEL
ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, srpen 2005). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 6% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.
České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.
Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Témata článku: Bezpečnost, Internet, Wi-Fi, Zyxel, Malá spolehlivost, Bezdrátové řešení, Vysoká úroveň, Plnohodnotný LAN, Vysoká bezpečnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí