Nový VoIP operátor Gyruss Telecom vstupuje na český trh

Nový VoIP operátor Gyruss Telecom vstupuje na český trh

Společnost Gyruss Telecom, nový operátor na trhu s VOIP telefonií ITSP právě vstupuje na český trh.
Nabízí komplexní telekomunikační služby v prostředí internetu v návaznosti na klasické telefonní ústředny. V praxi to znamená, že klient po registraci na webu získává klasické veřejné telefonní číslo, z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak i do mobilních sítí. A stejně tak se na toto veřejné číslo dovolá kdokoliv prostřednictvím jakéhokoliv operátora.

V současné době Gyruss Telecom nabízí možnost zdarma testovat portfolio služeb po dobu 30 dní. Po registraci bude klientovi zřízen telefonní účet s veřejným číslem dle jeho regionu a tento nabit počátečním kreditem. Dle požadavků klienta bude zajištěna komplexní asistence při nastavování IP telefonů nebo softwarových klientů prostřednictvím klientského servisu naší společnosti. V rámci tohoto testovacího provozu má klient k dispozici veškeré dostupné služby, jako je např. hlasová schránka, faxová schránka odesílání i příjem, přesměrování
hovorů, čekající hovor, hudba při čekání, nezobrazení identifikace volajícího, on‐line telefonní seznam a mnoho dalších.

Z IP telefonu nebo softwarového klienta může klient kontrolovat výši kreditu, aktivovat echotest, přesměrování, popř. nahrát vlastní pozdrav na voicemail. Dále ke správě telefonního účtu je možné využít zákaznický portál, který umožňuje maximální komfort v ovládání všech dostupných služeb a dobíjen í kreditu.

Jako bonus zákazník získává neomezené volání zdarma v rámci 14 partnerských sítí a registraci jeho veřejného telefonního čísla v celosvětovém systému bezplatného volání Enum. Dále pak plnou implementaci HDSP, zvuk ve vysokém rozlišení, nový rozměr ve Vašem telefonování s kodekem G.722. V neposlední řadě se klientům nabízí benefitní program „Doporučím a získám“, kde za každého nového zákazníka klient získává zajímavý benefit ve formě kreditu.

Gyruss Telecom – klientské Centrum:

 • Tel.: 5555‐01‐999
 • Fax: 5555‐01‐990
 • E‐mail: telecom@gyruss.eu
 • Web: www.gyruss.eu

Témata článku: Benefit, Klasické telefony, Klasický operátor, Klient, Veřejná služba, Telefonní číslo

9 komentářů

Nejnovější komentáře

 • ViR 18. 4. 2009 14:22:08
  Čili aktuální tarifikace je 60+30 a u programů Klasik 60+60, je to tak?...
 • GYRUSS TELECOM 18. 4. 2009 12:09:13
  V současné době došlo ke změně TARIFIKACE u všech nabízených tarifů. Údaje...
 • voiptelefon 17. 4. 2009 14:57:45
  to je vec nazoru, existuji desitky podobnych firem s obdobnou tarifikaci...
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?