Nový viceprezident Progress Company

Progress Company jmenovala nového viceprezidenta pro oblast EMEA Franka McIlroye
Nový viceprezident Progress Company

Praha, 20. května 2004 – Společnost Progress Company, která je součástí korporace Progress Software Corporation (Nasdaq: PRGS) a předním dodavatelem technologií pro tvorbu obchodních aplikací, oznámila, že jejím viceprezidentem EMEA byl jmenován Frank McIlroy.

 

Frank McIlroy začal pro Progress Company pracovat v listopadu 1996, kdy nastoupil na pozici obchodního manažera pro oblast Spojeného království a Irska. Díky svému pracovnímu nasazení a úspěchům se po roce působení ve společnosti stal obchodním ředitelem. V roce 2001 byl povýšen na pozici ředitele pro oblast Spojeného království a Irska.

 

Během působení v Progress Company se McIlroyovi a jeho týmu podařilo dosáhnout více než 400% nárůstu obratu. Navíc za pouhých šest let pomohli firmě zvýšit prodej koncovým zákazníkům z 10 na 50 % čistých nových prodejů na regionální úrovni.

 

„Věříme, že Frankovy dosavadní profesní výkony svědčí o jeho schopnosti vybudovat spolehlivé a udržitelné podnikání v EMEA regionu. Zajisté ubezpečí regionální zákazníky a akcionáře Progress Company, že Progress EMEA je připraven růst a prosperovat. To je přesně v souladu s našimi korporátními cíli,“ uvedl Dave Ireland, prezident Progress Company.

 

Před nástupem do Progress Company působil McIlroy na několika různých pozicích ve společnosti Computer Associates. V průběhu pěti let zde získal pětkrát nejprestižnější ocenění prodeje společnosti CA. 

 

 

 

O společnosti Progress Company

 

Progress Company zjednodušuje tvorbu, rozvoj, integraci a řízení světově nejlepších firemních aplikací. Progress a jeho 2 000 aplikačních partnerů nabízí více než 5 000 aplikací založených na Progressu, které přesně odpovídají potřebám zákazníků a které přinášejí konkurenční výhodu. Zakazníci ročně získávají více než 5 miliard dolarů díky  nákladově efektivnímu softwaru a službám společnosti Progress a jejích partnerů.

Váš názor Další článek: Microsoft: Vývoj Open Source je mrhání penězi

Témata článku: Spojené království, Frank, Company, Progress, Ireland


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 35

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky