Nový univerzální tiskový materiál pro velkoformátové tiskárny

Společnost Hewlett-Packard představuje pět nových médií, která poskytují výbornou kvalitu tisku na tiskárnách HP DesignJet a jiných velkoformátových tiskárnách.
Nový univerzální tiskový materiál pro velkoformátové tiskárny
BOEBLINGEN, Německo, 16. ledna 2001 – Společnost Hewlett-Packard (NYSE: HWP) dnes představila novou řadu velkoformátových tiskových materiálů pro univerzální použití. Těchto pět nových médií rozšiřuje rozsáhlou nabídku velkoformátových tiskových materiálů společnosti HP o hospodárné a flexibilní tiskové materiály testované na zařízeních od společnosti HP.

Univerzální tiskové materiály (Universal Printing Materials) společnosti HP byly vyvinuty jako součást tiskového systému HP Designjet, který při testování potvrdil bezkonkurenční kvalitu tisku, výkon a spolehlivost. Profesionálové v oblasti poskytování služeb mohou navíc nyní používat jediný typ tiskových materiálů pro různé značky tiskáren.

„Universal Printing Materials společnosti HP jsou určeny pro ekonomicky uvažujícího zákazníka, kterému jde o hodnotu a flexibilitu,“ uvedl Uwe Kompalka, marketing manager pro materiály na velkoformátový tisk společnosti HP v oblasti EMEA. „Tato nová řada tiskových materiálů splňuje požadavky našich zákazníků na snížení cen tiskových materiálů pro každodenní použití, při zachování spolehlivosti, na kterou jsou zvyklí u společnosti HP. Vzhledem k tomu, že nová řada univerzálních tiskových materiálů společnosti HP je kompatibilní s většinou typů velkoformátových tiskáren, z kvality produktů od společnosti HP mohou těžit i uživatelé jiných typů tiskáren.“

Velkoformátové tiskové materiály společnosti HP pro univerzální použití

Mezi nové univerzální tiskové materiály distribuované v síti autorizovaných partnerů společnosti HP patří:

HP Inkjet Bond Paper

Lesklý, bílý, cenově výhodný kvalitní papír pro každodenní použití vhodný především pro výkresy, interiérové aplikace a prezentace.

HP Coated Paper

Papír pro plně barevný grafický tisk interiérových aplikací a plakátů, které budou často obměňovány nebo přemisťovány, a pro technické aplikace. Pomocí tohoto papíru získáte vysoce kvalitní rychleschnoucí grafiky bez lesku za nízkou cenu.

HP Heavyweight Coated Paper

Papír byl navržen pro plně barevný grafický tisk v různých aplikacích. Je vhodný pro tisk interiérových aplikací a plakátů, které pak mohou být zalaminovány nebo zarámovány. Tento matný papír je schopen zvládnout inkoustový tisk s vysokým rozlišením a dosáhnout tak kvalitních rychleschnoucích grafik za nízkou cenu.

HP High-Gloss Photo Paper

Jedná se o fotografický papír prezentační kvality, který poskytuje vysoce kvalitní tisk interiérových aplikací a plakátů obsahujících sytě barevnou grafiku, vyžadující fotografický vzhled s lesklým povrchem.

HP Semi-Gloss Photo Paper

Polomatný fotografický papír pro tisk barevně prokreslených grafik pro interiérové aplikace a plakáty, vyžadující fotografický vzhled.

Univerzální tiskové materiály jsou k dostání v šířkách od 610 mm do 1524 mm. Inkjet Bond Paper a Coated Paper se prodává v rolích o návinu 45,7 metru, Heavyweight Coated Paper, High-Gloss Photo Paper a Semi-Gloss Photo Paper jsou k dostání v rolích o návinu 30 metrů.

Další informace o nových univerzálních tiskových materiálech společnosti HP a o celém tiskovém systému HP Designjet printing jsou k dispozici na webových stránkách http://www.designjet.hp.com.

Společnost Hewlett-Packard (HP) je přední světový dodavatel řešení pro výpočetní techniku a zobrazování. Zaměřuje se na zpřístupnění technologií a jejich přínosu firmám i jednotlivcům pomocí jednoduchých zařízení, užitečných internetových „e-služeb“ a internetové infrastruktury, která je nepřetržitě v provozu.

Společnost Hewlett-Packard má po celém světě 88 500 zaměstnanců a celkové příjmy společnosti ve finančním roce 2000 činily 48,8 miliard dolarů.

Informace o HP a jejích výrobcích lze nalézt na adrese http://www.hp.com. nebo http://www.hp.cz.

Váš názor Další článek: Impérium AMD vrací úder mobilním Duronem

Témata článku: Velkoformátové tiskárny, Nízký příjem, Nízká kvalita, Paper, Bond, Univerzální aplikace, Nový typ, Různé materiály


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky