Nový tester DTX-ELT certifikuje kabeláž za příjemnou cenu

Nový tester DTX-ELT certifikuje kabeláž za příjemnou cenu

Společnost NEXTLAN, distributor řešení pro datové sítě a telekomunikace, představuje nový certifikační tester DTX-ELT od Fluke Networks. Ten nabízí rychlé a přesné měření a je určen pro instalatéry menších sítí, například elektrikáře.

Rodina certifikačních testerů DTX se rozrostla o další přístroj. Nový tester DTX-ELT je unikátním řešením, které zefektivňuje všechny aspekty certifikace kabeláže – od nastavení přes testování a hledání problémů až po generování výsledné zprávy pro zákazníka. DTX-ELT je nejnovějším členem rodiny testerů DTX a byl navržen speciálně pro elektrické instalatéry.

Tester umožňuje dvakrát rychlejší řešení problémů. Při výpadku spoje poskytne srozumitelné instrukce, jak určit místo výpadku (a jeho vzdálenost od testeru) a také pravděpodobný důvod poruchy. Instrukce testeru pomohou nejen identifikovat problém, ale také poradí, jak ho rychle vyřešit.

DTX-ELT nenabízí jen rychlejší testování. Díky intuitivnímu ovládání je také rychlejší jeho nastavení a reportování, navíc nezbytné zaškolení zabere méně času. K tomu se přidává prodloužená 12hodinová výdrž baterie, jasný barevný displej a dostatek paměti, což zvyšuje produktivitu a zpříjemňuje používání. Výsledkem je úspora času a peněz, neboť technici tráví méně času na školeních a více času testováním.

Na rozdíl od času stráveného spouštěním testů a oprav chyb (a opětovného testování spoje, aby se odstranění problémů ověřilo) ví technik přesně, kde k chybě došlo a jak ji vyřešit. I v případě, že pouhá dvě procenta spojů neprojdou certifikačním testem, ušetří DTX-ELT dvě hodiny práce denně, jinak strávené zdlouhavým opravováním chyb.

Tradiční výhodou testerů rodiny DTX je vysoká přesnost, DTX-ELT splňuje Level IV a požadavek na kvalitní reportování. Dodávaný software LinkWare spravuje výsledky testů kabeláže a vytváří tištěné zprávy či zprávy ve formátu PDF.

Rodina testerů DTX chrání vloženou investici. Fluke Networks nabízí možnost jednoduchého upgradu z DTX-ELT na jakýkoli vyšší model, včetně DTX-1800.

Váš názor Další článek: Pasivní ale výkonný: ATI Radeon HD 4850 SCS3 od Powercolor

Témata článku: Vysoký člen, Nejnovější zpráva, Výpadky paměti, Měření času, Tester, Nejnovější rodina, Elektrická síť, Fluke, Kabeláž, Tištěný spoj, Jednoduchá oprava


Určitě si přečtěte

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

** Rozhodujete se mezi Netflixem a HBO Go? Věřte, bude hůř ** Na trhu je mnohem víc ambicióznějších streamovacích služeb ** Některé by mohly do ČR zamířit ještě letos

Lukáš Václavík | 45

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11