Nový tarifikační software Joyce

Nový tarifikační software Joyce

Unikátní software určený pro VoIP ústředny WELL ePBX-100 a WELL LS200 slouží k tarifikaci telefonních hovorů jednotlivých klapek. Jedná se o optimální řešení pro profesionální nasazení IP technologie v podnikatelské sféře. Tarifikační software JOYCE je tedy primárně určen jak do hotelů, penzionů, kancelářských domů, tak i do jednotlivých firem, zkrátka všude tam, kde dobře slouží nebo budou sloužit ústředny WELL ePBX-100 a WELL LS200. Lze jej samozřejmě využít i pro další VoIP ústředny z našeho sortimentu, a to WELL TS300 nebo WELL RS120. Nespornou výhodou nového tarifikačního software JOYCE je jeho nesrovnatelně nízká cena.

Tarifikační software JOYCE se skládá ze dvou částí, z nichž jedna běží nonstop na počítači a sbírá data o hovorech, které posílá ústředna. Tato data ukládá pro další zpracování. Druhá část software umí velmi snadno a přehledně vygenerovat faktury za volání pro jednotlivé klapky od posledního uzavření účtu a následně je i vytisknout. Lze nadefinovat neúčtované výjimky (neplacená čísla), ceny hovorného, tarifikační plán, hlavičku faktury. Starší data se dají prohlížet, filtrovat, popř. se dá vygenerovat a vytisknout i starší telefonní účet.

Co dodat na závěr? Náš nový tarifikační software umožňuje dokonalý a transparentní přehled o částkách za telefonní hovory dle jednotlivých klapek, což je ideální nástroj pro přehledné a efektivní řízení nákladů. S tarifikačním software JOYCE Vám při kontrole výše hovorů neproklouzne ani „myš“ - dokonalá symfonie volání a nákladů, dokonalá muzika.

* více informací, včetně podrobné technické specifikace, najdete zde.

Doporučená koncová cena tarifikačního software JOYCE = 2000 Kč bez DPH / 76,9 EUR bez DPH

Tarifikační software JOYCE skvěle doplňuje nabídku silného základu JOYCE VoIP ústředen - odkaz na VoIP systémy najdete ZDE.

Témata článku: Well

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí