Nový software pro zařízení Canon pro sdílení dokumentů v cloudu

Nový software pro zařízení Canon pro sdílení dokumentů v cloudu

Společnost Canon Europe, světový lídr v oblasti zobrazovacích řešení, oznamuje, že aplikace Nuance Scan to Cloud je nyní dostupná pro její platformu multifunkčních zařízení imageRUNNER ADVANCE*. Software umožňuje organizacím automaticky konvertovat papírové dokumenty do editovatelných formátů a posílat je do cloudových služeb pro ukládání, správu a sdílení dokumentů, včetně Google Drive, Dropbox, MS Sharepoint nebo Salesforce.com. Představení aplikace Nuance Scan to Cloud rozšiřuje nabídku skenovacích řešení, jež jsou zákazníkům dlouhodobě dostupné v rámci platformy imageRUNNER ADVANCE.

Nový software lze snadno instalovat a ke svému provozu nevyžaduje server. Aplikace pracuje přímo na multifunkčním zařízení imageRUNNER ADVANCE. Organizace tedy mohou profitovat z funkcionalit programu Nuance Scan to Cloud bez nutnosti investovat do dodatečného hardwaru. Software výrazně snižuje počet kroků, které jsou potřebné k přenesení editovatelných dokumentů do cloudu. Zároveň organizacím šetří hodnotný čas a umožňuje jim fungovat efektivněji. Uživatelé mohou spravovat celý proces pořízení a přenesení pohodlně z multifunkčního zařízení ve třech jednoduchých krocích.

„Víme, že schopnost zrychlit a optimalizovat podnikové procesy představuje na dnešních pracovištích kritický požadavek. Cloud hraje v tomto trendu rozhodující roli,“ komentuje nové funkce Daniel Seris, marketingový manažer pro kancelářská řešení společnosti Canon Europe.

„Podle naší studie Office Insights 88 % vedoucích manažerů podnikových IT oddělení řadí cloud computing mezi hlavní byznysové priority následujících 18 měsíců. 63 % podnikatelů a manažerů věří, že cloud může v rámci celé organizace zvýšit obchodní agilitu a rychlost reakcí. Trhy se stávají stále více konkurenční a vyžadují rychlá a informovaná rozhodnutí, v nichž klíčovou roli hraje mobilita. Zaměstnanci proto potřebují přistupovat k dokumentům a editovat je kdekoli a kdykoli – v kanceláři, doma nebo na cestě. Aplikace Nuance Scan to Cloud, vedle přístrojů a technologií společnosti Canon, podporuje organizace v přechodu na mobilnější a efektivnější způsob správy podnikových dokumentů,“ dodal Daniel Seris.

Software při konverzi papírových dokumentů do editovatelných textů využívá optické rozpoznávání znaků (OCR) založené na slovníkové kontrole. Jde o přesnější způsob rozlišení, než jaké nabízejí standardní metody OCR. Organizace mohou skenovat a konvertovat dokumenty ve více než 100 jazycích.

Pro dostatečnou ochranu informací nabízí aplikace Nuance Scan to Cloud pokročilé bezpečnostní funkce. Vyžaduje autentizaci uživatelů pro skenování a přenášení dokumentů do cloudu a zajišťuje, že žádné dokumenty nejsou uloženy v multifunkčním zařízení. Dokumenty jsou navíc přenášeny do cloudu s pomocí protokolu Hypertext Transfer Protocol Secure (HTTPS), jenž zabezpečuje komunikaci v síti.

Software Nuance Scan to Cloud zvyšuje funkcionalitu zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE a vyplňuje mezeru mezi aplikací Scan Kit. Ta je standardní součástí každé dodávky zařízení imageRUNNER ADVANCE a nabízí základní skenovací funkce i pokročilé serverové řešením eCopy ShareScan, jež poskytuje dokonalejší zpracování informací, personalizaci uživatelského rozhraní a bezpečnostní prvky.

Software Nuance Scan to Cloud je dostupný od 17. června 2013 u prodejců značky Canon.

Témata článku: Advance, Agility, Daniel, Europe, Nuance, Scan, Transfer, Multifunkční zařízení, Podniková funkce, Pokročilá funkce, Podnikový software, Dodatečný hardware, Dodatečné zařízení, Organizace, Dostupné funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí