Nový software pro zařízení Canon pro sdílení dokumentů v cloudu

Nový software pro zařízení Canon pro sdílení dokumentů v cloudu

Společnost Canon Europe, světový lídr v oblasti zobrazovacích řešení, oznamuje, že aplikace Nuance Scan to Cloud je nyní dostupná pro její platformu multifunkčních zařízení imageRUNNER ADVANCE*. Software umožňuje organizacím automaticky konvertovat papírové dokumenty do editovatelných formátů a posílat je do cloudových služeb pro ukládání, správu a sdílení dokumentů, včetně Google Drive, Dropbox, MS Sharepoint nebo Salesforce.com. Představení aplikace Nuance Scan to Cloud rozšiřuje nabídku skenovacích řešení, jež jsou zákazníkům dlouhodobě dostupné v rámci platformy imageRUNNER ADVANCE.

Nový software lze snadno instalovat a ke svému provozu nevyžaduje server. Aplikace pracuje přímo na multifunkčním zařízení imageRUNNER ADVANCE. Organizace tedy mohou profitovat z funkcionalit programu Nuance Scan to Cloud bez nutnosti investovat do dodatečného hardwaru. Software výrazně snižuje počet kroků, které jsou potřebné k přenesení editovatelných dokumentů do cloudu. Zároveň organizacím šetří hodnotný čas a umožňuje jim fungovat efektivněji. Uživatelé mohou spravovat celý proces pořízení a přenesení pohodlně z multifunkčního zařízení ve třech jednoduchých krocích.

„Víme, že schopnost zrychlit a optimalizovat podnikové procesy představuje na dnešních pracovištích kritický požadavek. Cloud hraje v tomto trendu rozhodující roli,“ komentuje nové funkce Daniel Seris, marketingový manažer pro kancelářská řešení společnosti Canon Europe.

„Podle naší studie Office Insights 88 % vedoucích manažerů podnikových IT oddělení řadí cloud computing mezi hlavní byznysové priority následujících 18 měsíců. 63 % podnikatelů a manažerů věří, že cloud může v rámci celé organizace zvýšit obchodní agilitu a rychlost reakcí. Trhy se stávají stále více konkurenční a vyžadují rychlá a informovaná rozhodnutí, v nichž klíčovou roli hraje mobilita. Zaměstnanci proto potřebují přistupovat k dokumentům a editovat je kdekoli a kdykoli – v kanceláři, doma nebo na cestě. Aplikace Nuance Scan to Cloud, vedle přístrojů a technologií společnosti Canon, podporuje organizace v přechodu na mobilnější a efektivnější způsob správy podnikových dokumentů,“ dodal Daniel Seris.

Software při konverzi papírových dokumentů do editovatelných textů využívá optické rozpoznávání znaků (OCR) založené na slovníkové kontrole. Jde o přesnější způsob rozlišení, než jaké nabízejí standardní metody OCR. Organizace mohou skenovat a konvertovat dokumenty ve více než 100 jazycích.

Pro dostatečnou ochranu informací nabízí aplikace Nuance Scan to Cloud pokročilé bezpečnostní funkce. Vyžaduje autentizaci uživatelů pro skenování a přenášení dokumentů do cloudu a zajišťuje, že žádné dokumenty nejsou uloženy v multifunkčním zařízení. Dokumenty jsou navíc přenášeny do cloudu s pomocí protokolu Hypertext Transfer Protocol Secure (HTTPS), jenž zabezpečuje komunikaci v síti.

Software Nuance Scan to Cloud zvyšuje funkcionalitu zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE a vyplňuje mezeru mezi aplikací Scan Kit. Ta je standardní součástí každé dodávky zařízení imageRUNNER ADVANCE a nabízí základní skenovací funkce i pokročilé serverové řešením eCopy ShareScan, jež poskytuje dokonalejší zpracování informací, personalizaci uživatelského rozhraní a bezpečnostní prvky.

Software Nuance Scan to Cloud je dostupný od 17. června 2013 u prodejců značky Canon.

Další článek: AMD připravuje úspornější desktopové verze hybridních APU čipů Richland

Témata článku: Podnikový software, Scan, Podniková funkce, Organizace, Europe, Dostupné funkce, Pokročilá funkce, Nuance, Multifunkční zařízení, Daniel, Agility, Dodatečné zařízení, Transfer, Dodatečný hardware, Advance

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší