Nový software Creative Live! Central

Nový software Creative Live! Central

Společnost Creative, celosvětový leader v produktech pro digitální zábavu, ohlásila nový software Creative Live! Central pro webkamery Live! Cams, který pro uživatele znamená skutečný průlom ve snadnosti použití a nabídce funkcí.

„Aktualizovali jsme software pro naše webkamery Live! Cams,” říká Mark Grover, evropský brand manažer Creative pro webkamery. „Software Live! Central obohacuje současný svět, který hojně využívá video a sociální sítě, o nové funkce a zábavu,” dodává Grover. „Nabízíme vhodné řešení pro každého – od příležitostných uživatelů, kteří chtějí být v kontaktu se svou rodinou a svými přáteli po celém světě, k intenzivním uživatelům, jako jsou videobloggeři a lidé, kteří jsou aktivní v sociálních sítích.“

Creative Live! Central je novátorská a flexibilní softwarová aplikace, která uživatelům umožňuje ještě lépe využít předností jejich kamer Creative Live! Cam. Její centrální konzola umožňuje přístup jedním kliknutím myší ke čtyřem klíčovým oblastem:

  • My Live! Cam, kde si mohou prohlížet fotky a videa a jedním kliknutím je nahrávat na YouTube,
  • Live! Effects, kde mohou ke svým videochatům a živým nahrávkám přidávat mnoho hlasových a vizuálních efektů,
  • My Settings, kde mohou řídit všechna nastavení webkamer Live! Cam,
  • My Videos & Photos, knihovně, kde si mohou uložit své nahrávky fotek a videa.

Live! Central je k dispozici ve třech verzích. Live! Central Lite nabízí funkce rodičovské kontroly a ochrany soukromí videonahrávek stejně jako funkce pro zaostřování tváře a vyhlazování pokožky. Verze Live! Central je doplněna o software MediaShow pro realizaci slideshow, vytváření vizuálních a audio efektů či avatarů a o software muveeNow 2.0 pro tvorbu domácího videa. Verze Live! Central Premium je dále obohacena o funkce potlačení šumu, tónování barev, potlačení rozostření (pouze s Live! Cam Optia AF) a software Avatar Creator.

Live! Cams prodávané s verzemi Live! Central a Live! Central Premium se rovněž dodávají i se softwarem muveeNow 2.0 pro tvorbu domácího videa.

Software CREATIVE LIVE! CENTRAL se prodává spolu s následujícími modely Creative Live! Cam: Live! Cam Optia AF, Live! Cam Optia Pro, Live! Cam Video IM Ultra, Live! Cam Video IM, Live! Cam Chat IMandLive! Cam Notebook , Live! Cam Notebook Pro, Live! Cam Notebook Ultra.

Váš názor Další článek: YouTube zpoplatní stahování videí

Témata článku: Video Chat, Avatar, Vizuální kontakt, Creator, YouTube Live, Webkamery, Central, Live, Brand, Brandy, Videos

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší