Nový šetrný XXL multimediální displej od MMD

Nový šetrný XXL multimediální displej od MMD

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový 27“ (68,6 cm) multimediální monitor z profesionální série AOC e2752Vq. Monitor s LED podsvícením, mnoha vstupy a velkou úhlopříčkou je ideální jak pro kancelář, tak i pro domácí použití.

Kvalitní displej pro kancelář i domácnosti

Monitor e2752Vq je Full HD monitor (1920 s 1080 bodů) s LED podsvícením a vysokým kontrastem 1200:1. Jeho velká zobrazovací plocha poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení dvou stránek textu vedle sebe či nenáročných grafických náčrtů. Skutečným zážitkem bude i hraní nejnovějších her a sledování HD filmů. Díky rychlé odezvě 2 ms se obraz nerozmazává ani při nejakčnějších herních či filmových scénách a ozvučení mu dodávají dva zabudované reproduktory.

Ergonomie pro vyšší komfort

Najít ideální pozici pro práci, hraní či sledování filmů je díky flexibilnímu nastavení displeje velmi jednoduché. Naklánět jej můžete v rozmezí -3°~19° a široké pozorovací úhly (170° vertikálně/160° horizontálně) poskytují komfort při sledování v práci nebo doma. Díky zabudovanému softwaru může být velká plocha displeje rozdělena do samostatných panelů, což ulehčuje přehled a správu spuštěných programů.

Klepněte pro větší obrázek

Široké možnosti připojení

Pro maximální uživatelský komfort je monitor e2752Vq vybaven různými vstupními porty: VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI, DisplayPort. Monitor je též vybaven USB hubem se čtyřmi USB 2.0 porty. K monitoru tak můžete současně připojit více zařízení.

Velký monitor, nízká spotřeba

AOC je známé pro svoje úsporné produkty a monitor e2752Vq není výjimkou. Jeho spotřebu výrazně snižuje využití LED technologie podsvícení. Během běžného provozu spotřebuje méně energie než 38 wattů a v stand-by režimu zkonzumuje pouze 0,5 wattu. Monitor je též vybaven speciálním e-Saver softwarem, který automaticky vypne monitor v případě, že není po určitou dobu využívaný. Monitor zároveň splňuje celou řadu mezinárodních ekologických certifikací, jako jsou TCO 5.0, EPEAT Silver a Energy Star 5.0.

Model e2752Vq bude na trhu k dispozici koncem června za doporučenou maloobchodní cenu 8565 Kč.

Další článek: GeForce GTX 650 pro střední třídu možná již v září

Témata článku: Nízký kontrast, Široký úhel, Monitor, LED Monitor, Velká úhlopříčka, Nízká odezva, Nenáročná domácnost, Velká série, Herní režim, Velký monitor, Velká spotřeba, USB Hub, Watt


Určitě si přečtěte

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

** Britský Canonical před pár dny vydal novou verzi svého Ubuntu ** 20.04 LTS zapracovalo na grafickém desktopu, rychlosti i bezpečnosti ** V nitru tepe Linux 5.4 a volitelně i nový souborový systém

Jakub Čížek | 121

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 9

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 165


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize